FOTOT: Rihanna vjen seksi me koleksionin e kuq

Pushimet e dimrit janë afër.

Dhe Rihanna është gati të sjell një koleksion “të nxehtë” nga linja e saj Savage X Fenty.

Ajo madje disa nga to i solli edhe përmes një postimi në Instagram.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *