Thaçi takohet me Ramën në Tiranë, ja për çfarë biseduan

Kryeministri, Edi Rama është takuar ditën e sotme me Presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë presidenti Thaçi i cili shprehet se në takimin me Ramën u diskutua për avancimin e bashkëpunimit dhe koordinimin e hapave në zhvillimet e reja ndërkombëtare, për të mbrojtur dhe promovuar sa më mirë interesat e qytetarëve.

 “Gjatë qëndrimit në Tiranë takova edhe kryeministrin Edi Rama, me të cilin biseduam për avancimin e bashkëpunimit dhe koordinimin e hapave në zhvillimet e reja ndërkombëtare, për të mbrojtur dhe promovuar sa më mirë interesat e shteteve dhe të qytetarëve tanë”, shkruan Thaçi në faqen e tij të facebook. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Thaçi takohet me Ramën në Tiranë, ja për çfarë biseduan”

  1. Orli says:

    Sipas sali vukut,Rama nga “tronditja” e madhe qe kishte pesuar nga thirrjet e budallenjeve shqupist “Rama ik” ishte mbyllur ne keshtjelle ne Surrel dhe nuk del me nga aty!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *