VIDEO/ Shfaqet “përbindëshi i Tokës”, ekskavatori ngarkon aksidentalisht një anakonda gjigande

Pamjet nga Indonezia tregojnë momentin kur një ekskavator duke gërmuar përgjatë skajit të një lumi, aksidentalisht tërheq një anakonda gjigande.

Drejtuesi i ekskavatorit nuk dinte të ç’të bënte me gjarpërin gjigand te të frikshëm që i mbeti në “dorë”, duke vendosur ta kthejë në lumë.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “VIDEO/ Shfaqet “përbindëshi i Tokës”, ekskavatori ngarkon aksidentalisht një anakonda gjigande”

 1. E qelbet prape says:

  Nuk ka Anakonda në Indonezi, por Piton gjigande.

  Anakonda jeton vetëm në Amazonë, kryesisht Brazil.

 2. Celo Mezani says:

  Bo, bo, bo, bo, cfare gazetarie.
  Anakonda ne Indonezi, ka po aq sa tigra ne Rrazhbull dhe balena ne Kurvelesh.
  Tek e fundit ai ne video, as piton gjigand nuk eshte. Ne Indonezi gjarperinj si ky jane normalitet.

Lini një Përgjigje te E qelbet prape Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *