VIDEO/ Shfaqet “përbindëshi i Tokës”, ekskavatori ngarkon aksidentalisht një anakonda gjigande

Pamjet nga Indonezia tregojnë momentin kur një ekskavator duke gërmuar përgjatë skajit të një lumi, aksidentalisht tërheq një anakonda gjigande.

Drejtuesi i ekskavatorit nuk dinte të ç’të bënte me gjarpërin gjigand te të frikshëm që i mbeti në “dorë”, duke vendosur ta kthejë në lumë.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “VIDEO/ Shfaqet “përbindëshi i Tokës”, ekskavatori ngarkon aksidentalisht një anakonda gjigande”

 1. E qelbet prape says:

  Nuk ka Anakonda në Indonezi, por Piton gjigande.

  Anakonda jeton vetëm në Amazonë, kryesisht Brazil.

 2. Celo Mezani says:

  Bo, bo, bo, bo, cfare gazetarie.
  Anakonda ne Indonezi, ka po aq sa tigra ne Rrazhbull dhe balena ne Kurvelesh.
  Tek e fundit ai ne video, as piton gjigand nuk eshte. Ne Indonezi gjarperinj si ky jane normalitet.

Lini një Përgjigje te Celo Mezani Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *