VIDEO/ “Ça ke mo, ça ke?”: Qytetari i ankohet Ramës se i kanë… rrëmbyer gruan dhe ia kanë çuar në Golem

Ndërsa kryeministri Edi Rama ka qenë duke takuar disa banorë të prekur nga tërmeti, një prej tyre ka këmbëngulur ta takojë atë.

Rama, që ka gjithë ditën sot, që merret me njerëzit, iu ka bërë thirrje bashkëpunëtorëve të tij ta lënë që t’i afrohet.

Por halli i qytetarit ka qenë i pabesueshëm.

Aiu iu ankua Ramës se i kishin rrëmbyer gruan dhe ia kishin çuar në Golem.(TemA)

REMOTE_ADDR:[]

16 komente në “VIDEO/ “Ça ke mo, ça ke?”: Qytetari i ankohet Ramës se i kanë… rrëmbyer gruan dhe ia kanë çuar në Golem”

 1. SHKELZENI says:

  O EDI RAMA O ARTISTE NE SHPIRTE SI I SUPORTON MORE AMAN ATE LLOJE POPULL KAFSHE .
  LERE MORE ATE POPULL BERRISHES DHE EJA NE FRANCE SE JETA ESHTE E SHKURTE .
  O ZOT ME KAN MARE GRUAN I THOTE KAFSHA KRYEMINISTRIT NE CILEN EPOKE JETOJME

 2. KM s’mundet me marr Rrolin e Badigardit
  e me u kacafyt e rremby grat tuja nga durt e ngrohta te Carvarve Bamirs,
  qe kto dit deshperimi ,
  perpiqen hoteleve me i afru pak caste kenaqsie Hoteleve
  te pallimit ne mase ?
  noooooooo !
  do ishte e pandrejte.
  N’fun t’funit kjo a demokracia .

 3. Ndoshta gruja o tu Festu jeten ,
  mbas atij tmerri qe ka perjetu ,
  e ky hundderri naiv ,
  i kerko llogari Kryeministerit :
  ku ma ke cu Grun ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  c’jan kto gjona mer popll naive ,
  perse e shtresoni keshtu kryemisiterin tone qi ju a bon
  qejfin mas miri te gjitheve .
  skeni turp .

 4. Lori says:

  I shkreti ka dashur te thoshte me moren gruan e me lane mua,( sigurisht grate me femije kan perparsi gjate strehimit) por s‘ju dha shansi qe te mbaronte, s‘jan gjithe oratore , mos luani me fatkeqet.

  1. Aksi says:

   Fiks. Ok, qesh robi heren e pare qe e shef si video, por pastaj duhet te thellohemi, se jo te gjithe kane bere shkolle si KM-ja i lavdishem e jo te gjithe jane ne rregull nga mendte pas gjithe ketij tmerri qe pane. Te kthehet biri i botes ne meme, kur memet i kemi ne politike, eshte skandal.

   1. Nick says:

    Po mire mo dakord, i shokuar normal, pa shkolle dmth jo orator i madh prape dakord, po sa mire e shkurt e tha ate qe ka ne koke?!?! Ma kane marre pa me pyetur, a thu gruan e ka SEND te vetin! Nuk ishte bere merak a ishte mire apo jo se aq info e kishte! Per te qare eshte qe na vjen per te qeshur, se na vjen mire a keq, eshte pjese e jona, keta jemi dhe me kete hall qe na ka zene, dhe me.prioritetet qe ka ky per jeten, jo miliona, po miliarda nuk na bejne pune!!!

 5. Erion says:

  ky mezi flet, si e degjoi Skenderbeu nga fundi i turmes? leri keto skema o hajvan rrumpalle!!

 6. O zotni ,
  c’kujtoj kto mer ,
  se Gruja uk paska asnji te drejt Lirie me Festu diku ,
  ku ja don me u arratis prej asaj natyre germadhash trishtuse ?
  i trajtojn Grat si prone private lol . Y -Egoiste primitive.

  Ne qe po trajtojm Grun tande jemi terapsita ,
  qi ja bojm # terapin si profesionist atyre femrave qi jann gati
  te jetojn pak keaqsi e ate Ferr qe rrethoj jeten e tyre kto dite
  Gruja jote o n’dur te sigurta ne nji Hotel ktu afer.
  Nuk jena me qellim t’keq ktu ne ket Hotel ,
  por tuj u mundu me ja qit dashprimin Grave te traumatizuara
  nji nga te cilat esht kjo jotja.
  Mbasi te mbaroj terapia ke me e pas Grun aty dhe te lumtur .
  Mos i bini kot m’qaf Bobit KM
  Flm z.KM per tolerancen dhe kujdesi tuj .

  C’a burri o ky mer amon !
  Nuk ta ka mberthy e rras Grun ne Hotel,
  Guru leshgjat hejjjjjjjjjjj

  1. prit kur te dali neser basha e pellas medies
   dhe kerkoj KM ti gjej Grun ,
   se ne cilin Motel ishte naten qe shkoj

 7. Spartakos Thraks says:

  Çfarë problemi “serioz” që paska tjetri. I paskan marrë gruan dhe ankohet për këtë gjë tek kryeministri. Nqse e kanë marrë pa dëshirën e saj,, shko në polici të bësh denoncim.
  E ore Edi bela që të gjeti me këta lloj njerëzish.Do shkoj kryeministri ti sjelle gruan pas tjetrit. Ajde mendje ajde. Njerëzit humbën jetën të afërmit, shtëpitë, dyqanet dhe duhet që ta fillojnë jetën nga e para. Këto janë probleme që kryeministri duhet që të japë zgjidhje të shpejtë. Të kam zili o Edi Rama për durimin që ke me këto që po na shohin sytë dhe na dëgjojnë veshët.

 8. NjeQytetarOptimist says:

  Ehhh injoraca…

 9. Veshgues says:

  Besoj se Rama nuk duhet ta ngrinte “zerin”. Eshte abuzim me sinqeritetin e ketij qytetari, duke e zhurmuar para se ai te jepte sqarim te plote!
  Nderkohe ne titull do ishte mire tee ishte ne llogjiken e Rames, dmth zonja ka shkuar ne hotel ne Golem per shka te Termetit. Titulli te jep te kuptosh sikur e kane rrembyer ndonje band per qellime prostituimi! Kjo me sa duket dhe nga sqarimi i Rames nuk eshte e vertete!

  1. Veshgues keni sh te drejte ,

   Ishte nji sken per te ardhur keq edhe qs ai i Mjer eshte ndoshta pjes e banditeve te Astirit ,absolutishte jo .
   Pamvaresishte se edhe ne ktu me komentet tona ngajiher bejme edhe humor ,kur s’duhet ne kte situate
   te mjere per gjith te prekurirt nga Termeti ,(edhe pse ne komentet toa ironike s’kemi pas parasysh kte Te Mjer ,
   por dicka tjeter – dhe kerkojme Ndjes per komentet e mesiperme e cdo keqkuptim)
   nji KM nuk i lejohet ne asnji menyre ,
   ne asnji Situate eshte pse ndoshta i lodhur e nen shtres ,
   ti drejtohet nji te Mjeri si ai ne video me nji tone te tille aspak korrekt .
   Ishte nji sken e dhimbeshme kur shikoje Mjeranin ,
   ne ate shperfytyrim .
   Aty kuptova se cfar i kan ber shqiptareve kjo Kaste e ndyre politikanesh .

 10. Bledi says:

  Mu m ka humb komshiu
  I lutem Edit ta gjeje sa me shpejt.
  Ka dhe nga ato qe i ka humb telefoni

 11. Enea says:

  Nje kryeminister qe sillet si boksier me nje person qe mund te kete probleme te shendetit mendor, ose po kalon momente depresioni. Kryeminister qe ben bulizem me njerezit fatkeq. Kryeminister qe ne vend te tregoje ndjeshmeri tregon harbuteri. Kryeminister qe nuk e meriton pozicionin kryeminister sepse me më të dobetin nuk duhet te tregoje force. Sa me turp me vjen qe kam kete kryeminister.

 12. BRSS says:

  PSE SE MORI TERMETI KETE PALLEN TE KISHTE VAJTUR NE TE SEMES PTU TE QIFSHA ROBTE PO RANA DO TA GJEJ GRUAN TY MOR TE QIFSHA GRUAN O RRAC MUTI

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *