VIDEO/ Qytetari i kërkon Ramës që të marrë me vete në hotel… edhe qenin: Të paktën s’është si ata analistët që bëjnë ham ham

Në përballjen e tij me qytetarët, kryeministri Edi Rama ka marrë disa kërkesa të pabesueshme.

Njëri p.sh i kërkonte t’i gjente gruan.

Ndërsa një tjetër, i kërkoi Ramës, që të merrte edhe qenin me vete në hotel, dhe për një moment harroi fare se kishte edhe gruan me vete.(TemA)

REMOTE_ADDR:[]

15 komente në “VIDEO/ Qytetari i kërkon Ramës që të marrë me vete në hotel… edhe qenin: Të paktën s’është si ata analistët që bëjnë ham ham”

 1. Bravo ewi5 says:

  VITI 1700 NGA NIVELI INTELEKTUAL FIXE PER BERRISHEN PREMIER MINISTRE JANE .
  KETA AS LOPA NUK I KUPTONE
  EDI ESHTE SHUME I QETE

  1. Toni says:

   Ka mundesi tja kete kete marre ish kryetari i bashkise Kavajes Elvis Roshi. Se ai eshte marre me pristitucion dhe mbase merret dhe tani.

  2. Rama says:

   Le te marri ramen per qen, o leh rama o ska kafshe ne bote qe ja kalon!
   ka 1 jave ka mbush televizorin me karlliqet qe ben.

 2. Ani says:

  Ky shfaq sjellje tipike diktatoresh. Vetem drejton gishtin tek te tjeret, per vete gjithnje eshte i kulluar! I kane dale gjithfaresoj pislleqesh driten per diell, ky vetem perpiqet te na genjeje se nuk eshte pisllek!
  Eshte bere me keq se saliu, se mendoja kurre qe do vinte kjo dite por ky eshte bere me keq se vicidoli!
  E tmerrshme!!!!

  1. Nje qytetar says:

   Ani , ha mut Ani ha !

   1. Kerkushi says:

    Ani mund te haje vetem mutin qe le ti o qytekar.

 3. Spartakos Thraks says:

  Është e pa besushme. Ska mundësi besoj se ja bëjnë qëllimisht Edit. Keto ngjarje janë diku ndërmjet tragjedisë dhe komedisë. O njerëz mos u beni gaz i botës., në gjithë botën kush ka qen dhe mace i merr me vete në hotel dhe nuk duhet vendim nga kryeministri.
  Mos e vini ne pozicion të vështirë për probleme të vogla të cilat zgjidhen nga organet që janë më poshtë kryeministrit.

  1. Kerkushi says:

   Po or ti, organet me poshte kryeministrit i bie te jene koqet e kryeministrit. Ky kryeminister kur zgjidh gjera kaq te medhaja me koken e vet, bej hesap cfare problemesh zgjidh me koqet.

 4. Eri says:

  Ore keto te pergatitura jane apo spontane se na shkrine se qeshuri megjithese jemi ne hall.Duhet dhe pak c’tensionim.Shpresojme te vihet drejtesia ne vend dhe te kalohet me sukses ky hall i madh.

 5. Toni says:

  Ka mundesi tja kete kete marre ish kryetari i bashkise Kavajes Elvis Roshi. Se ai eshte marre me pristitucion dhe mbase merret dhe tani.

 6. Tironsi says:

  Bota vejn jeten ne rrezik per te shpetuar kafshet, ketu te ne e marin per gallat. E habitemi pse sna do europa

 7. hajduti says:

  Edi eshte dhe “budall” qe merret me keta. Pse injorant ishte Enver qe i vinte ne rresht? Kujt do tjs mbushesh mendjen o mavri? Keti jpopulli qe zgjedh hajdutet?

 8. Lona says:

  ASGJE NUK ESHTE E PERGATITUR JANE NJEREZ ( O NENE O NENE ) KAFSHE FARE .
  TERMETI RA NE DURRES ATA MOREN RRUGEN PER JANINE KOSOVE .
  VETEM BERRISHA I KUPTON

 9. gjergji says:

  Or budallenj.Ne asnje vend te botes e bile nuk eshte detyre e tija te ndertoj apo rindertoj e aq ma teper te demshperblej te demtuarit nga termeti.Bilez nuk merret fare me shtepit apo ndertesa private.Nuk ka pse shteti te paguaj apo te demshperblej.Detyra e tij eshte te stabilizoj gjendjen,te ju afrojne vende e mjete per te vazhdu jeten.Sejcili sipas kokes se tij duhet te kete siguruar pasurin e tundeshme e te patundeshme nepermjet kompanive te sigurimit e te marrin demshperblimet per ato pjese te siguruara sipas kontates me kompanin e sigurimit gjithnje ne perputhje me rregullat per te cilat eshye firmos kontrata.(e thane me shqipen me te thjeshte:do marresh aq sa ke siguru mallin dhe kush e ka siguru.sistemi kapitalist nuk pergjigjet per asgje private e aq ma teper shtepia apo ndertesa qe jane ndertu kundra ligjit.Kapitalizmi nuk asht filantrop.Falenderojeni kryeministrin per sensibilizimin e opinionit mbarshqiptar e at nderkombetar per nevojen e ndihmave per ta kaluar sa sa lehte situaten tragjike.kryeministri ka e mund te kete mjafte te meta por fushata sensibilizuese e tij per mledhjen e ndihmave ishte e shkelqyer.Se paku ne qe jetojme jashte e dime mire kete.

 10. !1!1! says:

  Ne perendim qeni Kiko do te duartrokitej pasi ka shpetuar jeten e familjareve te tij .BRAVO KIKO . Nje BRAVO te madhe dhe per te zotin e tij qe e do dhe e vlereson si pjestar te familjes .Dua tju kujtoj lexues se ne keto palo qeveri (te sotme e te kaluara )per pajisjet e punonjesve te emergjencave seshte bere asgje,i pate shume mire sesi punonjesit nuk kishin as kokore as doreza dhe as qen te stervitur ne raste te tilla. Edhe nje here ;BRAVO KIKO.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *