VIDEO: Tërmeti, Bebe Rexha niset drejt Shqipërisë

Pas tërmetit të fuqishëm të 26 nëntorit në Shqipëri, ku humbën jetën 51 njerëz, shumë personazhe të famshëm kanë dhënë kontributin e tyre me ndihma financiare.

Bebe Rexha njoftoi disa ditë më parë që do të jetë në Tiranë e Durrës shumë shpjet, dhe ajo duket se e ka mbajtur premtimin e saj.

Nëpërmjet një videoje të postuar në Instagram këngëtarja shqiptare me fame botërore thotë se po niset së bashku me babain e saj drejt Shqipërisë.

 

 

View this post on Instagram

 

Bebe Rexha niset për në Shqipëri❤🇦🇱 @beberexha

A post shared by Xing.al (@xing.al) on

 

 

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO: Tërmeti, Bebe Rexha niset drejt Shqipërisë”

  1. mos nigjo c’thot Mona ( shoqia jote per mu)
    nuk jam aq brutal sa dukem un ,
    ta boj qejfin me kultur , me rrespekt ate
    hajt pra welcom rexhe e thanx per knoqsine qe ke me na afru

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *