VIDEO/ Ndahet nga jeta babai i moderatores shqiptare: Nuk le asnjë sekondë pa jetuar plotësisht

Babai i moderatores Dojna Mema, Bujar Mema, është ndarë nga jeta.

Ka qenë vetë Dojna që përmes një postimi në Instagram ka dhënë lajmin e trishtë.

Nën një video të momenteve më të bukura me të atin, Dojna shkruan: “Nuk le asnjë sekondë pa jetuar plotësisht. Ndoshta prandaj ike kaq shpejt, e pive jetën me një kupë! Për ata që njohën Bujarin e Interpolit, ky është Babi i familjes.

P.S.: Ti e di, gjithmonë bashkë, gjithmonë një shpirt për katër.”

Sipas profilit të tij në Linkedin, Bujar Mema punonte prej 16 vitesh në NCB Interpol në Tiranë. Ai la pas bashkëshorten dhe dy fëmjë. U prehtë në paqe.

REMOTE_ADDR:[]

5 komente në “VIDEO/ Ndahet nga jeta babai i moderatores shqiptare: Nuk le asnjë sekondë pa jetuar plotësisht”

 1. Mondi says:

  U prehsh ne paqe mik.

 2. Ml says:

  Rrespekte per Bujarin. I lehte dheu.

 3. Kaltra says:

  Ngushëllime familjes së vajzës së show bizit ,zoti ju dhëntë forca ta përballoni dhimbjen ….

 4. Fatmir Berberi says:

  Ishte vertete BURRE I MIRE !
  I qofte I lehte dheu ,per ndricuar me shpirtin e tij te mire.
  Ngushellime familjes dhe te afermeve !

 5. ASTRIT ISUFI says:

  Ngushullimet me te perzemerta familles per humbjen e Bujarit. Kam punuar Baske me Bujarin dhe ndiej dhimbje te made per humbjen e tij.I thjeshte, familiaar dhe i dashur me te gjithe shaket e miste, keshtu do ta kujtoj gjithmone Bujarin.Ka qene shume profesional ne pune dhe ka dienen je kontribut te vyer ne kryerjen e detyrave ku ka sherbyer. Me pikellim te madh edhe nje here i shpreh ngushullimet me te mira familles se Bujarit dhe i qofte dheu i lente. Lamtumire show i dashur.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *