FOTOT/ 19-vjeçarja nxjerr virgjërinë për 100 mijë euro: Dua të shijoj jetën, burri im duhet të më sigurojë 10 mijë $ në muaj

Ajo është 19 vjeçe dhe dëshiron të bëjë një jetë mondane e të udhëtojë nëpër botë. Për ta bërë këtë, e reja ukrainase ka vendosur që të shesë virgjërinë, për një shumë prej 100 mijë eurosh.

Ekaterina është më origjinë nga Kharkiv, por tani jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Sipas asaj që shkruan e përditshmja Mirror, ajo postoi një video online për blerësit e mundshëm.

“Përshëndetje, emri im është Katia. Jam me origjinë nga Ukraina, por tani jetoj në SHBA. Flas anglisht dhe pak rusisht. 

Arsyeja se përse dua të shes virgjërinë time në Cinderella Escorts është sepse dëshiroj të udhëtoj, të kem luks, të shijoj jetën dhe të jem e lumtur. 

Në fund të ditës ky është trupi im, është zgjedhja ime dhe ky është vendimi që kam marrë”, shprehet ajo në video.

19-vjeçarja postoi gjithashtu disa fotografi për t’i treguar blerësve sesi duket me të brendshme.

Ajo mësohet se në të ardhmen dëshiron të martohet me një person që mund të shpenzojë 10 mijë euro në muaj për të.

Mbetet e paqartë nëse Ekaterina ka marrë ndonjë ofertë pas postimit të saj.

13 komente në “FOTOT/ 19-vjeçarja nxjerr virgjërinë për 100 mijë euro: Dua të shijoj jetën, burri im duhet të më sigurojë 10 mijë $ në muaj”

 1. xyz says:

  Pse?
  Vetëm ti ke p…?

 2. lymi says:

  Je e qepme….. A e dini ate…. Kerce Caje kerce se ta kom qep me pe….
  Rri o Lomo mos ha mut se peu o keput….

 3. AlbFlorida says:

  Lajm i bukur Mero Baze , lajm se një putanë do të fitoje para me mesin e kembeve. Me vjen keq që Tema ka përfunduar kështu.

 4. Tani says:

  Kur e nis jeten me shitje te vrimave te vetvetes, përfundon putane semaforesh s’ke alternative tjeter, ndaj zhvilloni trurin e vereni ne pune dhe jetoni me dinjitet se s’late bire pa shitur dhe tregtuar…. trularaska qe s’ngopeni me lecka dhe bizhuteri…

 5. Tironsi says:

  C fare jane keto degjenerime Po na shkateroni te ardhmen e femijeve tane me keto prostetuta qe nxirni A keni femije ju?Apo ja keni edukaten e te degjeneruarit Vetem neveri sjellin keto portale putanash

 6. Tironsi says:

  C fare jane keto degjenerime Po na shkateroni te ardhmen e femijeve tane me keto prostetuta qe nxirni A keni femije ju?Apo ja keni dhene edukaten e te degjeneruarit Vetem neveri sjellin keto portale putanash

 7. alex says:

  e perse duhet te dale si lajm ky se ç’fare ka vendosur te beje nje putane ruse. apo qe kete shembull duhet te ndjekin edhe vajzat shqiptare. per kete arsye kjo bote nuk shkon ashtu siç duhet, sepse u jepet rendesi ne media dhe tv ketyre funderinave si kjo putana ruse.

 8. toni says:

  Nqs ti je e virgjer atehere une jam Brad Pitt.

 9. Shkullaku Uturaku says:

  Xeni osht mundesia me e madhe per ty goce. Ti nuk je e cpume ti je e zhbjellume

 10. lefteria says:

  me 10000 dollare ne muaj vetem Zeni sy peshkaqeni mund ta marre pasi Armina tashme eshte konsumuar totalisht!

 11. Qinani says:

  Kishim mendu se shqiptareshat tona,kto sokolesha semaforsh,ishin kampjone n sportin e karakurvnimit,por,paskemi gabu,sepse paska kurva edhe me profesjonale sesa tonat.
  Sa keq,!
  Edhe aty ky mund t merrnim kupen e kampjonit,deshtuam.
  Ta merr tjetra medaljen prej dore si peshkaqen grabitqar.
  Si s kemi fat fare ne shqiptart!?
  Ndertojm me pare turlilloj,tak vje usta termeti dhe na kthe n nivelin 1992.
  T gjith hyn n Jurop sa erdh rradha jon,Juropi po [email protected]!!
  ..
  Nderkaq,nga pamja ballore,kjo jukrainsja,duket qe ka gjeresi mes shalve,siper,posht barkut
  Duhet t jet pidhmadhe pidhgjere..
  Edhe diçka tjeter.
  Kur flitet per pidhin,komentuesit e asociojn ate me vrimën,ose brimën,..madje osht shkrujt edhe nji roman me tituull Vrima nga nje shkrimtaresh shqiptaresh.
  Ne fakt ketu te gjith gabojn.
  Sepse vrima,brima,esht nje e çare e tejpërtejshme,si nji tynel ne miniature gje qe s perputhet me ndertimin fizik te objektit qe populli ne mijvjeçar e therret me emrin rënkues,pidh. Ku dhë-ja si dhimbje e knaqsi i jep tonin fonetik fjales njirrokshe por te fuqishme sa nji roman qindra mijra fjalsh.
  Po çfar mund te perdorim ne vend te etiketimit ,vrim brim,?vër…
  Un them qe i shkon tamam fjala e bukur shqipe,grop.
  Esht e hapur nga nji an,dhe rrethohet me mure nga te gjitha anet e tjera,si grop golfi ku hy topi i golfit,ose si got uji ku vihen buzet me pi,veçse n pidh hy kari e llapa,dhe buzet shetisin mbi faqet e pidhit si gomari n parajs..menjifjal,pa tru,por i knaq …
  Kjo tregon se s esht e domosdoshme me qen inteligjent per me qen i lumtur.
  Mund t jesh gomar budall por happy,i knaq,
  Si puna e karit n pidh.
  Jo m kot n gjuhn popullore shqipe perdoret shprehja t qifsha nonen n gop…n grop pra…
  Pra populli yn i lasht njef gropen kurse disa shkrimtar duan ta degjenerojn ne vrim brim a thu osht brim çelsi ku pergjohen te tjeret sesi pallohen !!
  Madje i propozoj shkrimtareshes qe titullin e romanit ta ndryshoj nga vrima ne gropa…
  Qe merr formen erotike gop.
  Sepse,vrima brima,vëra,…jan teper metaliko t ftofta,fshatareske si nji syndyk qe ka vrim celsi t ndryshk nga koha…
  Gop.ta mbush gojen.

 12. Cuni mrapsht says:

  Per 50 euro ta fus ne byt.h dhe sta prek zogun.

 13. kacaku says:

  Eshte e virgjer …..ne vesh

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *