FOTOT: Del në shitje “parajsa” e krijuesit të 007

Së fundmi ka dalë në shtije vila me pamje përrallore në pronësi të krijuesit të James Bond, Ian Fleming.

Por jo cilido mundet që ta blejë këtë super vilë pasi ajo kushton 4.75 milion dollarë.

Vila përfshin dhe një tokë rreth 15 hektarë të cilën Fleming e bleu në vitin 1946 në brigjet veriore të ishullit. (TemA)

1 komente në “FOTOT: Del në shitje “parajsa” e krijuesit të 007”

  1. Plaku i meros says:

    Po ku ndodhet? O mero jepe lajmin sic duhet. Thua ne brigjet veriore te ishullit. Kujt ishull aty ku q… Plaka jote me James Bondin

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *