FOTOT/ “Ka lezet nuse deputeti”, fansat ngacmojnë Rudina Dembacajn pasi braktisi burrin mekanik për Mark Frrokun

Rudina Dembacaj postoi një ditë më parë një foto ku shfaqej në spital, teksa po merrte një serum.

Ajo nuk zbuloi se çfarë kishte, thjesht tregoi krahët që i kishte të nxira.

Por sot duket se aktorja e njohur e ka marrë veten. Rudina ka publikuar në profilin e saj në “Instagram” një fotografi ku shfaqet e veshur plot stil dhe në formë të mirë.

Ndjekësit e saj të shumtë i komentojnë se i paska kaluar sëmundja dhe tani qenka mirë.

Një fanse ka vendosur që t’i përmendë Rudinës lidhjen e saj të dashurisë, ku përflitet se tashmë është me ish-deputetin Mark Frroku.

24 komente në “FOTOT/ “Ka lezet nuse deputeti”, fansat ngacmojnë Rudina Dembacajn pasi braktisi burrin mekanik për Mark Frrokun”

 1. Kasem gahinji says:

  Mos gaboni.nuse e ish deputetit.msdje mantenute e tij ,deri tani.jane te pamartuar.te shohim kur do behet gruaja.me shume lidhet me paren se me ndjenjat.

 2. ceni boston says:

  sido te vishet ka hijen e nje fshatareje…tani do jete nusja e nje trafikanti femrash

  1. vk says:

   tamam plak, nuk mbulohet dot fshatarlleku ne surrat

   1. ceni boston says:

    Femer me numurin e kembes 40 nga do jete ? Dihet! Ka ecur zbathur gjithe jeten e saj deri sa zbriti ne Shkoder e me vone ne Tirane!

    1. naimi says:

     nuk ka jetue asnji dite n’Shkoder. ne Lesh biles e ramee edhe atje..

   2. Realisti says:

    Çfarë ndjenje inferioriteti në subkoshijencën shqiptare!! Po ku ka qytetarë në Shqipëri or të mjerë?. Po kjo formë e shkrimeve ç’farë lidhje kanë me qytetarinë?!

 3. Qifi says:

  Po kjo llum ka qene dhe llum do ngelet. Mediat merren me kto zvarranike dhe jo me ata qe studiojne mesojne apo saktifikojne gjithe jeten dhe nuk u del emri kurrr. Praaaa te jesh kurve je 1

 4. vlora says:

  e ke gabim jo nuse deputeti NUSE BURGAXHIU

 5. rrema says:

  A e dini pse e la burrin….
  Kjo ka qejf qe perpara se te pallohet do te jaje dru…
  E do me dhune se ai zavalli ishte i urte..

  1. Kollodoku says:

   Tamom ashtu osht Rrem.

 6. Jimi says:

  E di si eshte puna? Sa te mendohet i mencuri, budallai doli matane! Mos u lodhni kote, sot eshte koha e kurvave dhe zuzareve!

 7. tirana says:

  KJO ESHTE NJE PLEHRE , ME NJE FJALOR TE NDYRE , QE AS MESHKUJT NUK FLASIN . FEMRAT ORDINERE SHITEN PER LEKE .

 8. fran says:

  kjo foto nr 9 ishte me e mira po donte ca drite me shume…,
  eshte fotua me perfaqesuese e zonjes

  1. FIX316 says:

   Fotoja me e bukur eshte ajo me nr.-10…,n.q.s. do te kishte breke.!!!

 9. me 👙e monikes do te shkruaj historin e lsi says:

  Dhe kjo si gjithe kurvat me nje vrim shurre u be vip, tani eshte Rudina mark frroqi

 10. Pandi Korce says:

  Jo foto 9, por foto 3, MATRAPIKU eshte domethenes.

 11. Arb says:

  Femer idiote, vjen ne spital per te bere terapi dhe prkon e mbyll makinen ne dere te urgjences duke bllokuar per nje ore gjithe trafikun…

 12. Kukuleci says:

  Tani u lidh me nje kriminel se ka para,hajde mere vesh Rudinen shi si ndryshon njeriu me karakter te dobet,behet i urryer atipatik.

 13. Bledi says:

  Po shof mos i zberthehet mbiemri se Shqipja ka domethenie nga e kaluara .Pra DEMBACAJ =
  DEM + (M)BA + CAJ
  C Nga fshati i kesaj shqiptohet Q pra kemi
  DEM+MBAN+QAN .Pra mqns Demi personifikonte forcen mashkullore ne Qirje ne mitologjin Pellazge
  na del qe
  Kar Mban Qan pra
  Nuk ngopet duke qare ne kar
  shkurt SUPERKURVE

 14. Korcari1 says:

  Nuk e vras mendjen per Rudinen ,as kam simpati ose antipati per te.
  Pse duhet te me interesoje se cben me jeten e saj,se ka bombarduar zogun fare.
  Pse pak halle kemi sa te gjykojme te tjeret apo mos ndoshta po te pergojojme te tjeret i bejme problemet tona te duken me te vogla.
  Balkan hesapi,cdo njeri fut hundet in punet e tjetrit.

 15. Shqipja says:

  Keto portale te felliqura po shkaterojne shume cifte Kjo eshte pasqyra e biznesit gazetaresk

 16. PARTIZANI MEKE says:

  E gjora kjo, edhe per kategorine me te ulet te paraziteve – te quajtur ndryshe VIP – nuk u kualifikokerka!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *