FOTOT/ E dashura seksi e ish deputetit shqiptar rrëfen raportin me “Zogun e Tiranës”: Ai është naiv dhe e kanë shfrytëzuar, unë u shokova shumë

Pas akuzave të prokurorisë dhe përgjimeve të publikuara në media, ku përfshi Zogu i Tiranës (Hermes Nikaj) për prostitucion, modelja, Iva Aliko është shprehur se nuk ja merrte dot mendja kurrë që miku i saj do bëhej pjesë e këtyre shkrimeve.

E ftuar në emisionin “Shqipëria live”, Aliko tha se përjetoi një shok të madh dhe nuk e priste një ngjarje të tillë, duke shtuar se e mësoi nga mediat.

Ndërsa u shpreh se Hermes Nikaj është pak naiv dhe i besonte gjithkujt.

“U zgjova më mëngjes dhe e marr vesh nga portalet, mediat. Përjetova një shok, nuk e prisja. Në bazë të shkrimeve, shkrimet ishin të papranueshme. Nuk e merrja dot me mend kurrë që do përfshihej Zogu në ato lloj shkrimesh. Nuk e njoh për një njeri të tillë. Jo vetëm unë, por të gjithë ata që e njohin personalisht, kanë një mendim me mua, e njohin si një person me humor, pak naiv, në kuptimin e mirë të fjalës, që i besonte gjithkujt, një person shumë pozitiv”, u shpreh Aliko.

Ndërsa pyetjes nëse mendon se mund të jetë shfrytëzuar, ajo iu përgjigj: “Pikërisht, ndaj mendoj se mund të jetë edhe aty. Mendoj se Hermesi është i shfrytëzuari. Rrinte me gjithkënd dhe ndoshta prandaj mendoj që është viktimë.”

Ndërsa tha se Zogu nuk ishte person që shpenzonte para tepër pasi kishte rrogë modeste.

“Nuk e njoh si person që shpenzonte tepër, madje Hermesi edhe lëvizjet e tij, domethënë e merrnim me makinë është person që shpenzon. Edhe për taksi nuk shpenzonte. Po edhe nuk kishte mundësi, ai kishte një rrogë modeste mesa di unë në TV”, tha Aliko.

7 komente në “FOTOT/ E dashura seksi e ish deputetit shqiptar rrëfen raportin me “Zogun e Tiranës”: Ai është naiv dhe e kanë shfrytëzuar, unë u shokova shumë”

 1. Hapu Xhipe says:

  Sa jet aristokrate benteZogu u mor vesh ,qe kur fliste ne cel dhe u thonte ti benin oferten e internetit.

  1. Epiriii says:

   Buzviçet dhe BythLopët Qeflleshka me pages te Tironos.

 2. Hunderri says:

  🤢🤢🤢sa gjynah je mor qyqe. Po te ishte per mua me mire ja hipja zogut se sa ty. Dhe besoj se sbej gabim.

 3. TrAlb says:

  Po ti di vetem te pallohesh moj xhan.Populli thote ruhu nga thengjilli mbuluar,se ai te djeg.Kaq mire e paske njoft sa i dike te gjitha per te,por si tja bejm pergjimeve te policis per nje kohe te gjate,se sa per ate qe ishte zhvesh e te tj I thote te hongsha ate apo tj,sna duhet se e funit bythen e vet ka knoq.
  Kjo eshte te jesh vip si ai,dhe puna jote qe trute I keni cu per lesh.Na mytet ju me silikon e meshkujt me vetlla te hekme si puna buceve.

 4. alex says:

  bo bo bo, ç’eshte kjo monster , e dashura sexi thote gazetaruci, kjo te t’meron kur e shef e jo me tia hipesh kesaj, kjo eshte bere sikur ka fjetur brenda ne kosheren e bleteve.

 5. Labi says:

  Jo ish deputeti Shqiptar,po ish deputeti kosovar.

 6. Dortomuzi says:

  Kesaj i thone tamam te beje kurva si e virgjer! Nuk e dinte kjo?! Po kjo ishte nje nga kurvat qe gjente zogu per bobat dhe klientet. Tani dalin neper tv-ra e emisione e bejne si te ndershme.

  Ska ngel biznesmen pa 500 euro ne xhep qe sja ka hyp kesaj edhe kjo thote nuk dija gje per zogun. Kjo qe ja shfryn bolet me goje cdonjerit qe i zgjat 100 euro. Pu pu pu kulmi!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *