Zbulohet emrin i kandidatit kryesor për stolin e Barcelonës

Sipas gazetës sportive spanjolle AS, Enrique Setién Solar është kandidati kryesor për t’u ulur në stolin e Barcelonës.

Ish-trajneri i Lugo, Las Palmas dhe Betis po negocion me drejtuesit e klubit katalanas për të zëvendësuar Ernesto Valverden.

Fakti që Mauricio Pochettino nuk ishte opsioni më i mirë për tifozët, ka bërë që drejtuesit të mendojnë për Quique Setien, i cili preferon lojën me shumë pasime, të njëjtën lojë që e ka bërë Barcelonën e dekadës së fundit shumë të suksesshme.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Zbulohet emrin i kandidatit kryesor për stolin e Barcelonës”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *