Zhduket një 39-vjeçare shqiptare në Bronx

Departamenti i Policisë së Qytetit të Nju Jorkut – seksioni i njerëzve të humbur thotë se po kërkon ndihmën e publikut në gjetjen e personit e cila u raportua e zhdukur më 11 janar 2020 nga vendi ku është parë për her të fundit në njërën prej 49 njësive në Bronx New York.

Detajet e afishuara nga policia janë si më poshtë.

Lena Dedvukaj:

E Zhdukur: 11 Janar 2020

Banimi : 2130 Williamsbridge Road, Apt. 2B – Bronx, NY 10461

Është raportuar në polici se zhdukur dhe se e kanë parë për herë të fundit në 09 Janar 2020, rreth orës 14:30 në dalje të Shtëpisë së Shëndetit dhe afër kompleksit të Spitaleve të NYC / Jacobi në Bronx.

Ajo përshkruhet si një femër 39 vjeçare, e racës së bardhë, e cila është gjatë 5,55 ”, peshon 215 lbs. me sy kafe.

Ajo u pa për herë të fundit e veshur me një xhaketë të zezë, xhinse të zeza dhe çizme të zeza.

Një fotografi e saj është e publikuar në faqen e Departamentit të Policisë seksioni i të zhdukurve dhe është e bashkëngjitur me posterin që është shpërndar në të gjithë qytetin dhe zonën ku është parë për her të fundit e vënë në dispozicion në DCPI.

Çdokush që mundt të ketë ndonjë informacion në lidhje me këtë incident i kërkohet të telefonojë në linjën e veçantë të poiicisë – NYPD’s Crime Stoppers në 1-800–577 – (8477) ose për Spanjisht, 1–888–57 – PISTA (74782).

Publiku gjithashtu mund të jap informacion në se ka duke hyrë në faqen e internetit të Crime Stoppers ose duke shkruar tekstet e tyre në 274637 (KRIMET), pastaj të futni TIP577.

Të gjitha telefonatat dhe bisedat ose tekstet do të mbahen sekrete thotë Crime Stoppers NYPD.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “Zhduket një 39-vjeçare shqiptare në Bronx”

  1. Detari says:

    100% e ka vrare ne shqiptare byrazer turkosman

  2. Tiger says:

    E kane rrembyer dhe e kane vrare ndoshta bythzinjte ose latinet. Shqiptaret jane kurvat me te medha ne New York

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *