FOTOT/ Armë dhe bikini: Njihuni me 3 shoqet që kanë një fermë… kanabisi

Tre vajza kanë vendosur të hapin një fermë kanabisi dhe të jetojnë larg botës moderne.

Lexie 28 vjeçe, Amy 31 vjeçe dhe Doris, 39 vjeç u vendosën në periferi të Kalifornisë për të krijuar biznesin e tyre.

Në postimet e bëra në Instagram, ato shihen teksa shijojnë jetën mes pulave, patave, kuajve, maceve dhe qenve.

Treshja i ka lënë pa fjalë ndjekësit e shumtë me publikimet e tyre aq sa interesante dhe mjaft provokuese.

Në postimet e tyre nuk mungojnë as armët e shumta. (TemA)

1 komente në “FOTOT/ Armë dhe bikini: Njihuni me 3 shoqet që kanë një fermë… kanabisi”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *