FOTOT: Milionerja 22 vjeçare pozon me të brendshme

Ajo tregoi trupin e saj në veshjet e motrës së saj, Kim Kardashian gjatë fundjavës.

Dhe Kylie Jenner vendosi trupin e saj përsëri në shfaqje, kur u shfaq me të brendshme të hënën.

22 vjeçarja u shfaq në rrjetet sociale me një litar rozë duke treguar fizikun e saj.

 

3 komente në “FOTOT: Milionerja 22 vjeçare pozon me të brendshme”

  1. Qinani says:

    Govat per shplarje bolesh t zeza…

  2. selami says:

    Cna thate. Thashe mos kishte propozuar pate brendshme. Me te brendshme propozojne te gjithe.

  3. 🖕 says:

    Pupup baxhella me zezak si majmuna puppup rraca e poshter e Armnenise familje degjeneruar komplet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *