FOTOT: Zhvishet ylli televiziv, tregon format perfekte

Ajo di se si të jetë në qendër të vëmendjes së medieve rozë.

Dhe së fundmi Kimberley Garner erdhi mjaft seksi nga Miami.

E veshur me bikini 28 vjeçarja dukej mjaft seksi. (TemA)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *