Gruaja donte të bënte seks gjithë natën! Zbardhet telefonata që shtangu policinë: Ndihmë, dua të flë në paqe

Policia në një qytet të vogël në Gjermaninë jugperëndimore mori një telefonatë shumë të pazakontë që kërkonte për ndihmë.

Në fakt, një mashkull kishte telefonuar për të kërkuar ndihmë, sepse gruaja e tij donte ta detyronte të bënte seks gjatë gjithë kohës.

Një problem që duket se është zgjatur për disa kohë, duke pasur parasysh se burri tha se kishte fjetur në shtrat për katër vitet e fundit, në mënyrë që “të shpëtonte” gruan e tij, e cila vazhdimisht kërkoi që të përmbushë “detyrat martesore” në vend që të pushonte.

Çifti, i cili ka dy fëmijë, ka një martesë 18 vjeçare.

Duhet të themi “kishin” sepse burri kërkoi divorc sepse “ai dëshiron të flejë në paqe”.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Gruaja donte të bënte seks gjithë natën! Zbardhet telefonata që shtangu policinë: Ndihmë, dua të flë në paqe”

 1. Ja pra,, se ka shume te tille ,
  qe nuk dijn te rrespektojn deshirat e gruas ndodhin divorce gjithandej.
  ojjjjjjjjj !
  Gruaja o ndez flak e ka dasht me njom vadit qejfin me i dhen frymarrje -jete – deri ne mengjez ,
  tjetri e refuzon :
  – Dua gjym une .Me ler reahat se thirra Policin !
  Paska dash gjumin me shume idioti duke injoruar pasionin e gruas per sex ,
  dhe lene gruan tere Naten te vuaj .
  E shkreta grua thuaj c’i ka ren per pjes 😉

  Ja pra nji arsye perse bien grat ne depresion e pastaj marrin nofka te tilla
  si ;
  Shtepijake te Deshperuara ,etj etj
  Me te drejt …
  E shkreta kushedi sa ka vujt 18-vjet me nji dembel sexi si ky gjumash .
  Kjo qeka grua e vertete pasha perenin po .
  Po thuj e tille eshte kjo Bote .
  Si tha ajo “Unica” dikur :
  Ka femra te mrekullushme ne kte Bote
  qe shpesh her i denon fati ,-{ te tjer duan-te tjer i duan-te tjer marrin 😉 }

  [ Oh, Una donna cosi come lei ]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *