Arrestohet imami terrorist, por është aq i shëndoshë sa duhet ta ngarkojnë në një kamion

Forcat ushtarake në Irak kanë arrestuar një imam, i cilësuar një nga më të rrezikshimit, për shkak të lidhjeve të tij me ISIS.

Shifa al-Nima, i konsideruar si një nga arrestimet më të mëdha të muajve të fundit, u arrestua në Mosul, pasi u zbulua nga sigurimi iraken.

Udhëheqësi fetar kishte lëshuar disa fatva, që çuan në ekzekutimin e studiuesve dhe klerikëve, por dhe bombardimin e një xhamie.

Vetëm se në momentin e tij, forcat irakene u vënë përballë një vëshirësie të pamenduar.

Imami ishte aq i shëndoshë, sa nuk e fusnin dot në makinë.

Për këtë arsye, janë detyruar ta ngarkojnë atë në kamion.

(TemA)

18 komente në “Arrestohet imami terrorist, por është aq i shëndoshë sa duhet ta ngarkojnë në një kamion”

 1. Epiriii says:

  Sic ke Zemren ashtu te ka bere edhe Allahi yt i dadhur. Te ka bere thes me Mut per pulat.

  1. daku says:

   Kur pirdhte ky ne xhami behej nami, gaz lotsjelles.

 2. Demiri says:

  Jam I sigurt se me kalimin e viteve keshtu ka per tu ber edhe Elvis naqi duke ngren me leket e popullit nje dhoj si politikanet hajduta haha

 3. ..... says:

  Me pak fjale shtaze, te qifsha fene tate or mumje me syze

 4. Labi says:

  Ky qeka si kac myftaraj or daj

 5. anticensurë25642654 says:

  është pik ap dhe jo kamion!!

 6. Beno says:

  Rrac muti suniti I vjen era sterc 🤮🤮🤮

 7. 🖕 says:

  1 plumb kokes edhe maro kjo pune me thithlopen e qelbur

 8. Emiljano says:

  Kot sa harxhuan naften per ket derr muti.Futi kallupin e dinamitit ne byth te iki per lesh se nuk i hyn ne pune as dreqit

 9. alex says:

  prit mbas nje jave kur ta lene te lire, jo se s’kane prova por nuk do t’ia dalin dot ta ushqejne, ky do 50 kg kuskus dhe nja 20 pula ne dite, dhe prape nuk ma mer mendja se do ngopet

 10. Sorry says:

  Elvis Naci ka mbush plancin me parate e fukarenjeve.

 11. Bledi says:

  Seç me kujton presidentin tonë 1 here e ne 1 kohë

 12. Leo77 says:

  Arrestuan Jabah the Hutt…

  1. Treska says:

   A Star Wars fan I presume?! Nice

 13. Miti says:

  Keta po i bejne nder, se ne burg do bjeri nga pesha dhe do i zgjatet jeta.

 14. Sozia i gavariit maskva says:

  Strategji e re kunder terrorizmit me i majme sa nuk munden me lujte vendit se i kane ma kollaj mi kape.
  Ky t e ka ba halli terrorist ,se nuk asht i keq mti.

 15. jo e burg ,
  se bo vaki ha te burgosurit e krishtere
  imam kafsha .

  per mu e kishi ngrit me vinxh maje minnarese
  dhe ta linin atje sa ti vinnin trute ne vend 🙂

 16. Landi says:

  Shume veta e paskan me Elvis Naçin ketu po ju ça keni dhuruar vete .Elvisi nuk ju ka kerkuar ndonje gje ju dhe sojit tuaj.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *