FOTOT/ “Nga hotelet luksoze, tek avionët privat”: Njihuni me jetën e fëmijëve të pasur në Shqipëri dhe Dubai

Ndërsa shumica prej nesh po “luftojnë” me të ftohtin dhe nuk kemi mundësi për pushime dimërore, “fëmijët e pasur të Instagramit” nuk kanë probleme të tilla.

Fotografi që hedhin në llogarinë e Instagramit të “Rich Kids” në Shqipëri, Dubai, Nigeri dhe më gjerë shihet  luksi i shfrenuar që jetojnë fëmijët e pasur.

Duke shfrytëzuar sa më shumë diellin e janarit,  ata po shijojnë një qëndrim në hotelin luksoz Atlantis të Dubait.

Diku tjetër, tregojnë dashurinë e tyre për makina të shpejta dhe avionë privatë. (TemA)

8 komente në “FOTOT/ “Nga hotelet luksoze, tek avionët privat”: Njihuni me jetën e fëmijëve të pasur në Shqipëri dhe Dubai”

 1. moedrni says:

  vk, ku e dini juve se ata ne foto jane shqiptar. gazetari pa kriter. bjeri ti bim

  1. Qazimi says:

   Normal qe shqiptare jane.
   Sidomos zazaket,jane femijet e politikaneve tane.hahaha

 2. lart mbi Kamel do dukeshin ma bukun 😉

 3. Isuf kapertoni says:

  Foto te shqiptareve jane vetem ata qe kane nxjerr para. Keta te pasurit e botes nuk kane hall te tregojne cash, vetem ne merremi me nxjerr foto te parave

 4. Petro ... says:

  SPAK tani ka bereqet plot, arrestime, sekuestrime dhe burg per keta kriminele qe vodhen sa deshen edhe vrane. Prokuroret e SPAK dhe gjykatesit , ne qoftese duan qe te ngelen shqiptare te vertete dhe te kene histori per brezat, le te bejne punen, ndryshe edhe ata 1 meter e gjysem dhé do marrin me vete.

 5. Roland says:

  futja pordhes kot

 6. Hahaha says:

  Po kur e paskan bere dhe DREK femij i te pasurve. Hahaha. Ai eshte cantautori canadez sot me i madh ne bote. Sa keq po me vika per gazetarine e gazetes Tema. Kjo eshte vetem xhelozi

 7. MH says:

  Si ky informuesi dhe te gjithe shqiptare vetem per te shitur pordhe tregohen kudo.Ne avion nuk te lejon askush me ligj,te mbash cfare do qenit e jo ma bulldug qe jane te rrezikshem.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *