Tit Vasili i LSI i vë “vulën”: Rama tradhtar, Haradinaj patriot! Këtë s’ka bir nëne që ta diskutojë

Nënkryetar i LSI-së, Petrit Vasili ka vijuar me sulmin ndaj kryeministrit Edi Rama sa i takon padisë që ky i fundit depozitoi ndaj homologut të tij të Kosovës, Ramush Haradinaj.

Përmes një postimi në ‘Facebook’ Vasili tha se Rama e urren Shqipërinë, ndërsa Haradinaj derdh gjak për Kosovën.

Reagimi i plotë i Vasilit:

Qe Rama eshte tradhetar dhe Haradinaj patriot kete s’ka gjyq qe e ndryshon.

Qe Rama e urren Shqiperine dhe Haradinaj derdh gjak per Kosoven as kete nuk e ndryshon dot asgje.

Qe Rama shkaterron Shqiperine per karrigen e tij dhe Haradinajt nuk i intereson fare karrigia e tij para interesit te Kosoves as kete nuk e luan topi.

Qe Rama kryeminister vjedh zgjedhjet ne Shqiperi dhe Haradinaj kryeminister ben zgjedhje shembullore ne Kosove as kete s’ka bir nene ta diskutoje.

Qe Rama i percan shqiptaret dhe Haradinaj i bashkon as kete nuk e diskuton dot kerkush.

Ky eshte Rama dhe ky eshte Haradinaj dhe gjykimi i shqiptareve eshte bere dhe vendimi i tyre eshte :

Rama eshte tradhetar dhe Haradinaj patriot!!

REMOTE_ADDR:[]

10 komente në “Tit Vasili i LSI i vë “vulën”: Rama tradhtar, Haradinaj patriot! Këtë s’ka bir nëne që ta diskutojë”

 1. boll luajtet me Fasada te tilla si Patriot
  poashtu edhe atyre si psh Politikan,
  mbas se cilave fshihen ju jerezit me Fallso te shoqerise Shqiptare ,
  kriminelet e shqiptareve ,
  ju tradhetaret e peshtire qe shkaterruat ate vend
  djhe jeten e atij populli dhe sot jei shdruar e nji Bande Shkerdhatsh ,
  qe te ndihmuara nga sherbetori juaj besnik kazani i plehrave ,
  vazhdoi te qisni vrerin e hudh helm opinionit shqiptare .

  Nen Maskat e Demokracise ,nen maskat e gjasme Integrimit ,
  nen maskat e Patriotit ,(kta ,qe hyne bythgrrisur ne politike dhe sot jetojne ne Vila me pishina
  makina lluksoze si Sheike ,kta Maskarenje llapin sot per Patriotizem e Tradheti !)
  vrate ,vodhet ,shkaterruat ,
  tradhetuat Shqiperie ke cdo Antishqiptare dhe keni ala surrat
  dilni para Opinionit maskarenje te pashembullt ,
  ju doi plumin balllit te gjithe ,
  qe te shpetoj Jeta e Shqiptareve dhe perparoj Shqiperia
  Duhet ber Operacioni qe ky Kancer pd .lsi ti shkepuutet Trupit te Shqiperise
  njiher e pergjithmon .
  sepse

  1. Revizori says:

   Tit Vasali ka nje te drejte. Nuk ka bir nëne, qe te diskutoje ate qe ka thene nje bir kurve.
   Ne e qepëm gojën, sepse foli i biri i ….., opo lere fare.
   Ja vlen te merresh me kete qylymin e Monikës?

 2. Timi says:

  Ramushi është tullë në kokë dhe Rama s’duhet të humb kohë me të por ky Vasili ia kalon edhe Ramushit për kokë tullë.

 3. Diktat says:

  Kêtê e diskuton vetëm një bir kurve si peqo vasil lēpirsi!

  1. Toni says:

   Ky vasili nuk esht gje tjeter che un pz di merda Duke then se Rama foli keq per Tramp apo per Merkel apo tjetra etj , nje llafazan qe don vetem percarje nje haidut kur Ishte ne qeveri , dhe legen tashi

 4. Arbeni says:

  Peço Shkollëshumi qenke fare i shkundur nga trutë, je dhe burrë i vjetër dhe nuk të kanë lezet këto budallallëqe.

 5. RROFTÈ HASHIM THAÇI says:

  O Peço HAJDUTI dole përsëri O MAÇ I RRJEPUR , për të PËRÇARË SHQIPTARËT e KOSOVËS me SHQIPTARËT e SHQIPËRISË ????!!!!!! Je Burrë KURVË dhe KARAPUTANË e KEQE e URRYER !!! VAFSH në DJALL dhe ESFEL bashkë SOJ e SOROLLOP dhe gjithë Petritë HAJDUTË Vasilët e tjerë të LSI HAJDUTËRISË , XHAMBAZËRISË dhe BABËZISË !!!! MALLKUAR MALLKUAR MALLKUAR QOFSHI HORRA , HAJDUTË dhe TRADHTARË të ORGANIZATËS KRRIMINALE të LSI KURVËS

 6. Salbeu says:

  Hajde fara 5 lek kaushi.

 7. Tironsi says:

  Felliqesire e peshtire dhe ordinerat e LSI qe duke qene ju zarat e tyre na jepni akoma me shume urrejtje dhe neveri si parti ordinere qe jeni Kjo eshte nje plus per Ramen qe sa me shume te vjellin keta plera aq me pike fiton Rama Sa per tradhetar jeni ju o ordiner legen qe shkoni sa me Salen sa ne krahun tjeter deri sa ju doli boja Qe nuk keni asnje shans te qendroni ne parti Jeni drejt zhdukjes ne humner o koke zbathur

 8. filja says:

  Titi, je nje paçavure e poshter qe s’e ke shokun. Qe nga dhembet dukesh kur ha fara luledielli

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *