FOTOT/ Nga dashuria në egërsi: Ja ç’ndodhi me këtë “çift të dashuruarish”

Ai që dukej si një moment idilik, sakaq u shndërrua në ferr. Një vajzë adoleshente nga Argjentina, 17-vjeçarja Lara Sanson, e pësoi keq nga qeni i Kenai dhe kjo m’u në momentin kur po fotografohej në një përqafim me të.

Qeni sakaq u egërsua dhe nisi ta kafshonte në fytyrë, duke ia bërë plagë atë vajzës që qe e donte aq shumë. Fotografitë që vetë Lara postoi në Tëitterin e saj, dëshmojnë për pasojat e tmerrshme të kësaj ngjarje fatkeqe.

Lara tha për lajmet lokale se nuk ishte e sigurt se çfarë provokoi saktësisht qenin e saj.

“Ndoshta e frikësova kur e përqafova”, pohoi ajo.

Lara pati një operacion dy orësh me 40 qepje.

Një veteriner shtoi në një prononcim për lajmet lokale se qeni kishte kafshuar vajzën për shkak të moshës dhe dhimbjeve në rritje.

1 komente në “FOTOT/ Nga dashuria në egërsi: Ja ç’ndodhi me këtë “çift të dashuruarish””

  1. Linda says:

    QEN I PABES RACE SERBI KRIMINEL .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *