Tërmet me magnitudë 4.5 të shkallës rihter godet Kukësin

Një tërmet ka goditur sot Kukësin, me një mangudë 4.52 të shkallës rihter.

Mësohet se epiqendra e tërmetit ka qenë në Barrë të Kukësit.

Lëkundjet janë ndjerë në Maqedoni, Kosovë si dhe Serbi. Deri më tani nuk raportohet për dëme.

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *