FOTOT: “Zbulohet në Shqipëri, ilaçi kundër virusit që ka terrorizuar botën”

Prej ditësh, lajmi kryesor në mediat botërore është virusi i frikshëm kinez, i cili është vdekjeprurës.

Duke qenë se Shqipëria është shumë larg dhe mundësitë për ardhjen e këtij virusi janë minimale, rrjeti në Shqipëri e ka marrë me humor.

Të paktën deri tani.(TemA)

2 komente në “FOTOT: “Zbulohet në Shqipëri, ilaçi kundër virusit që ka terrorizuar botën””

 1. me ket Luk –
  ka me shku n’burg
  debili .
  jo o o oooo ,mir bo ,
  qi bo prova si do jet e burg .
  do me u ambjentu me Lukin e Burgit

 2. ZIGUR QARRI says:

  I keni mare leje Zigur Qarrit per keto kopillleqe qe keni botuar?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *