FOTOT/ Nga Qazim Mulleti, te Rama e Basha: Të gjithë kryebashkiakët e Tiranës “zbresin” në sheshin “Skënderbej”

Në kuadër të festimeve për 100 vjetorin e Tiranës, Bashkia e Tiranës ka menduar që të vendosë pranë sheshit “Skënderbej” profilin e të gjithë kryebashkiakëve.

Mes tyre gjendet edhe kryeministri Edi Rama dhe lideri i opozitës Lulzim Basha.

8 komente në “FOTOT/ Nga Qazim Mulleti, te Rama e Basha: Të gjithë kryebashkiakët e Tiranës “zbresin” në sheshin “Skënderbej””

 1. Detari says:

  sa gje e shmetuar, si ne vendet islamike

 2. Ceni says:

  Hahaha. Gjithe tradhetaret.

 3. Lali erjonka says:

  Ky i fundit, ne 4 vjet ka rrujt me shume se te gjithe keta ne 100 vjet.
  Kame nje brime te wc-ja, do me japesh nje leje ndertimi o lali 20 % ?

 4. Haki Stermilli says:

  Sikur je te varrezat duket.

 5. deliranti says:

  Vetem per te vene foton e tij,Veliaj vuri fotot e te tjereve!
  E pse duhen vene fotot e tyre ne shesh?
  Turp i madh per kete kryebashkiak mashtrues!

 6. deliranti says:

  Vetem per te vene foton e tij,Veliaj vuri fotot e te tjereve!
  E pse duhen vene fotot e tyre ne shesh?
  Turp i madh per kete kryebashkiak mashtrues!

 7. Xing Xong Xung says:

  Nuk e di po me kujtojne kurvat e amsterdamit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *