FOTOT: Kjo është lojtarja më seksi e hockey-t që po “torturon” Instagramin me format e saj

Quhet Yulia Ushakova, është lojtare e hockey-t në akull e cila si sulmuese te skuadra ruse e Spartakut të Moskës.

Ajo është një yll brenda dhe jashtë fushe dhe këtë e tregojnë fotot në profilin e saj në Instagram, ku Yulia shfaqet gjithmonë shumë sensuale dhe superseksi.

8 komente në “FOTOT: Kjo është lojtarja më seksi e hockey-t që po “torturon” Instagramin me format e saj”

 1. Julia wow .
  Nuk ka me te bukura se femrat me emrin Julia .
  Pasanej Ruset lol,
  a papapapaa
  si ti rrshqet topat kjo sulmuese
  Nji pamje till ,eshte me shume se nji tortur
  per ne tifozat e mrekullise njerezore F
  E VIVA jULIA

 2. rem says:

  o zot o zot, mother russia

 3. Hulio says:

  Mos i thoni (avokatit) tak filoamerikonit se mund t’i pushojë zemra

 4. Hulio says:

  Mos i thoni (avokatit) tak filoamerikonit se mund t’i pushojë zemra
  hahaha

 5. Hulio says:

  Mos i thoni (avokatit) tak filoamerikonit se mund t’i pushojë zemra
  hahaha

 6. prekrasnija
  harasho
  ja ljubju Yulia

 7. toni says:

  Kerkohet Gopisti i N’Sharakut

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *