FOTOT/ Morena Taraku ekspozon të pasmet seksi në dëborë, mesazh meshkujve: B*tha ime është më e famshme se ty

Morena Taraku është mjaft aktive në rrjetet sociale. Dhe shpeshherë këngëtarja publikon video dhe foto provokuese.

Së fundmi ka publikuar foto të nxehta, e zhveshur në dëborë.

Ajo postoi video e veshur vetëm më të brendshme duke ekspozuar të pasmet për ndjekësit e saj.

Morena u shpreh se video mund të ishte publikuar edhe më përpara por “lokacioni ishte i keq” tha ajo.

Ndërsa çfarë bie në sy është komenti i saj në video ku shkruan në anglisht: “B*tha ime është më e famshme se ty”.

Nuk dihet kujt ia drejton mesazhin këngëtarja, por në video nuk kanë munguar komentet pikante nga ndjekësit e saj.

7 komente në “FOTOT/ Morena Taraku ekspozon të pasmet seksi në dëborë, mesazh meshkujve: B*tha ime është më e famshme se ty”

 1. Ilir says:

  Ti I ke te gjitha goce… Te gjitha pervec trurit. Le qe c’te duhet truri ty! Ti edhe Brenda kafkes, me siguri ke nje by… te vogel ne vend te trurit.

 2. Luan Ahmeti says:

  Prap se prap büthe muti mbetet

 3. Totololi says:

  E shkreta ti qe je e gjitha “BYTHE”.

 4. Qinan Qinanaja says:

  E ta kjefsha at beath n pajdh!

 5. Homer Qinani says:

  Kjo i ka thon pidhit “hapu çepelis”

 6. xhoxhi says:

  Ti Morena që je putanë kjo nuk diskutohet por je putanë e kalibrit të lartë sepse siç del ti me këto bythë të qelbura pas teje rendin rrugaçët dhe idiotët se një njeri me mënd po të pa kështu ikën me vrapë.Të keni turp që edhe nj gjë që keni nuk e mbani të pastër po e nxirni në pazarin ku shiten vjetërsirat…Turp për ty dhe më keq për prindërit që të kanë bërë ty…..

 7. Tironci says:

  nji gje se marr vesh une, ti kendon me goje apo me bythe?.
  Ju qe te gjitha po njelloj, nxirni vetem foto te bythes te gjoksit e pidhit. A e keni profesionin e kengetares apo te kurves. Thuajeni qe ta dime se si tju trajtojme.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *