FOTOT: Oriola Marashi mbyll telashet me policinë, poston pozat provokuese nga vaska

Modelja e njohur Oriola Marashi, e cila ende nuk ka mbushur 25 vjeç, nuk ka bërë asnjë reagim deri më tani për situatën jo fort të këndshme mbrëmjen e së shtunës që ka kaluar në Tiranë.

Por mesa duket, pas telasheve që pati me policinë, ku u kap me drogë në makinë, ajo është e pashqetësuar dhe në postimet e saj nuk gjejmë asnjë koment për sa është folur në media.

Së fundmi, Oriola ka publikuar në Instastory dy foto ku duket se ka nisur stërvitjen në palestër dhe një foto nga vaska nga e cila tregon këmbët.

1 komente në “FOTOT: Oriola Marashi mbyll telashet me policinë, poston pozat provokuese nga vaska”

  1. Loran shehu says:

    Po pse kjo doli per 24 or kurse hallexhinjt qe kapen duet te bejn 3 vjet hajde shtet hajde

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *