Ilda Bejleri: Gazeta TemA do ma paguajë, shqiptarët janë xhelozë ndaj njerëzve të famshëm si unë. Gruas që u aksidentua uroj t’i vijnë mendtë

Ilda Bejleri, pasi është marrë e pandehur për aksidentin e një dite më parë, ka sulmuar ashpër këdo, duke filluar nga fansat e saj, tek mediat që publikuan lajmin.

Madje ka sulmuar edhe gruan që aksidentoi, e cila, sipas saj, po përdoret për klikime.

Bejleri thotë se shqiptarët kanë mllef për personazhet publikë si ajo, që dalin në TV.

“E di.. keni mllef per kedo sidomos per njerezit qe dalin ne ekran! A u shfryt o shqiptar?! Apo keni akoma??

Ju vjen keq per zonjen qe si ndodhi asgje, thjeshte nje shembje sepse po nxitonte dhe u rrezua, po fundja edhe per kalimtaret ka ca rregulla?!

Prandaj ekzistojne vijat e bardha! Apo jeni te lumtur sa mire ju be ksaj qe u gjend rastesisht afer nje zonje qe endej mes makinave?!

Po kur makina ishte e ndaluar si valle zonja qenka perplasur!? Apo po kerkon demshperblim tani qe i thane “ mund te perfitosh noj gje”?!

Shum shpejt do publikojme dokumentat e spitalit qe zonja ska pas asgje, pervec nje shembjeje ne kembe por pa kontakt me makinen, thjeshte nga nxitimi me kalu sikur jetojme ne Afganistan!!

E rendesishme eshte qe zonja ka dal nga spitali dhe uroj ti vijne dhe mendte me ate rast e mos te degjoj njerezit qe po perfitojne prej saj per disa klikime me shume.

Cdo gje qe ka thene ne ate telefonate ajo zonja eshte mashtrim. Dhe per kete ka deshmitar!

Shfryni gjithe mllefin o njerez por nese ju vjen kaq keq blijini nje shpi asaj zonjes qe eshte demtu nga termeti, ashtu sic kam ndihmuar un te tjere.

Stop lajmeve fake! Me gjithe respektin per moshen e zonjes ne fjale, por dhe mashtrimi eshte krim! Ndoshta mendojne se do i jap disa leke zonjes per te mbyllur gojen, por jo!

Dje vajta vete ne polici, pashe videon, lashe makinen pa asnje shenje ne te dhe u ktheva ne shtepi njesoj po vete, shume e qete me veten!

E di, Shqipria ka shume halle po nje nga hallet me te medha eshte qe njerezit pa pune e qe skane jete merrem me jeten e tjerve.

Lerjani policise te bej punen e vet, nese ka nje ceshtje! Ndersa per portalet Dritare.net dhe Tema do kujdesem vete qe te paguajne per cdo mashtrim qe kane thene! Shpifje Shpifje Shpifje”, shkruan Bejleri.

Ilda ndoshta do të bënte mirë që të qetësohej e të merrte veten, se nuk ia ka fajin as gazeta TemA e as shqiptarët xhelozë për figura publike si ajo, që vete e bën aksidente.

Ndryshe do rrezikojë që të bëjë ndonjë aksident tjetër.

(TemA)

 

REMOTE_ADDR:[]

48 komente në “Ilda Bejleri: Gazeta TemA do ma paguajë, shqiptarët janë xhelozë ndaj njerëzve të famshëm si unë. Gruas që u aksidentua uroj t’i vijnë mendtë”

 1. kasapi says:

  Di dhe me kercenue kjo rrota e kurves.

  1. Ilir says:

   Testin e alkoolit a ja bene ne polici? Ate te droges? Nese jo… Policia NUK KA BERE DETYREN. Te tjerat Jane BROCKULLA.

  2. Plugu says:

   Paska qene fare palaço kjo Ilda Bejleri.Opo ç’pune ka kjo me gazewtetn Teama? Shkaku eshte ajo vete dhe jua ngarkon te tjereve Pise femer.Zhduku e mos ta pafshim surratin Shemtir.

 2. ariff says:

  ….. ne BURGGGGGGGGGGGG kurve ordinere , na u bere dhe e famshme ti .

 3. Aleks says:

  Cfare fyryfycke që je. Un nuk tè kam pare kurre as rruges dhe as né ekran. Nga sot po’ lexoj idjotsira. Un di tè them nëse nje njeri rrezohet dhe shoferi e shkon ne nje shoqeria normale dhe humane e ndal makinen. Ndersa per gruan që u rrezua per shkaku tend fillimisht e ke mohuar. Je larguar me makine pastaj e pranove fajin tani shan tè gjithe shqiptaret. Kush do tja dij nëse ekziston ti apo jo. Po’ ti je pasqyre e è nje grupi shoqerore idjot

 4. Dashnori ildes says:

  O mero, bej noi lajm per kompanit celulare qe rrisin cmimet jqj, leri baxhellat se kemi pornhub

 5. Alibaba says:

  Moj shurraqe,pse ndihesh e famshme,se pallohesh si buce rrugesh,qelbesire e ndyre….

 6. redi says:

  Dy figura te tilla gazetareske ka Tirona,kete bejlereshen dhe Ornelen e scanit,i njeh gjithe policia po nuk ka cben,i kane miqt e forte,kane marre lemeri komshit prej tyre,me e forte eshte Ornela qe atje ku banon i thone ajo gabelja,nuk le njeri pa u zene e pa u share,polict e bashkise dhe te rendit e dine cheqin,i therret 10 here ne jave,kan ra ne hall komshit,plakat thone mjere ai qe e ka ne shpi.

 7. Muco says:

  Nqs shpallet fajtote edhe nga puna duhet te shkarkohet. Publiku yne nuk nevoje per individe te tille

 8. ke qun te fameshme kjo mer amon ,
  se na u morren m,end nga kto brockulla halabakesh !
  per cfar o e fameshme kjo me qit shal e gjoks TV-ve ?
  kjo s’ka te boj apsak me Fame ,por me name !
  Shqipni hesapi .
  Polici duhej me ja fut zorren e goj me provu % e Alkolit dhe Droges ne gjak .
  Ngaqe s’ja futi ne goje pipzen ,shife si dreth bytht kjo e fameshmja .
  Testi shenohej e protokoll dhe pastaj fliste vetem Ligji .
  tani flet kjo dhe si pale !

 9. Arifi says:

  Hahaaaaa te tera kurvat 1 mendje kane.. nuk do mend mos te kishin 1 mendje nuk do quheshin kurva… na shkrive fare ben dhe presion u drejtohesh shqiptareve sikur vjen nga marsi. Yyyyyyt surrat bundre.

 10. drejtesia says:

  ku qendron fama jote te bythet opo vend tjeter Cfare kebere ti je je e famshme se vrave nje njeri dhe e le ne ruge Ne shtetet e tjera nje veprim i tille denohet me burg HIT AND RUN Ti je nje cope lafazane ne TV ku ti do te terheqesh vemendjen me veshjen dhe format e trupit qe nuk jane puna jote po dhurata e zotit dhe prinderve te tu

 11. kopi says:

  Cfar vipi je moj prostitute, ti je nje ndyresire qe behesh vip duke u cveshur rrugeve….

 12. Ben says:

  Po kjo cpati? Ti.moj shurre mund te dalesh e pafajshme.ne Shqiperi sepse atje nuk.pyet njeri per fakte..Ne moj kurve nuk te njohI’m fare..Shumica jone as nuk e di fare se pse je aq e famshme! Mbase je e famshme per korrupsion, prostitucion, apo droge. Me sa.lexojme ne, njerez qe merren me keto pune Jane te famshem. Shyqyr qe na trego ve qe je e famshme. E di to moj ” e famshme” qe ne ketu ne SHBA nuk e cajme trapin se sa te famshem Jane njerezit. Sicili eshte i famshëm ne punen qe ben.

 13. LULI says:

  HAHAHAHA,,,,,,KUR e quan veten dhe te famshe,,,,,,a lum lum lum si ju mba kjo tok,,,hy dhe lexo kush jan njerez te ,,famsh,,,,apo ,,nxirrni gjoksin jasht,,,dhe shalet bashk,,dhe e quani veten te ,,famshe,,,, ju quheni thjesht,,,rrot kurvash,,,

 14. Sociologu says:

  Moj bije e beut,
  Vijat e bardha jane per fukarenjte qe ecin pa BMW. Leri te kalojne,pastaj ec ti me kalin tend,
  Yahoooooo..

 15. Tz says:

  Nqs viktima nuk ka qene ne vijat e bardha dhe as ne vendet ku lejohet per kembesoret ,pergjegjesia eshte e saja dhe e jo shoferit,varet dhe nga hapesira ndermjet makinave dhe kembesores……nje shofer shqiptar ketu ne brooklyn shtypi 5 kinez me kamionin e plehrave,duhej te denohej me jete ne burg por u la I lire sepse faji ishte I viktimave,diten tjeter shkoi ne pune…….

  1. Tirona says:

   Nuk na the shoferi u largua nga vendi i aksidentit apo qendroi aty pa LEVIZUR AS NJE CENTIMETER nga vendi i aksidentit…..

 16. USA Today says:

  Po cmut personazh publik eshte kjo karrakurve. Vetem se nxjerr siset dhe bythet jashte???!!! Per kete duhet quajtur personazh publik. Shoqeria shqiptare shoqeri primitive ende e panginjur nga etja per sex. Quo vadis Albanistan???

 17. Jane te rrezikeshme ne timon
  eksitohen shume nga koka e Marrshit dhe behen te pallogariteshme
  dhe nqs e ka kap keq ,
  sndalet me shtyp disa njerez rrjesht

 18. Afgani says:

  Po me afganet cfere ke…qenke dhe raciste pale .je ne nje krime te paster dhe kerkon te besh te forten deshiroj te kete ndonje gjykate qe te tregoj vendin

  1. Eagle says:

   Afganet jane rracista per vete dhe terrorista por kurvave ja u bejne mire qe ju presin koken

 19. turi says:

  Sa prepotente,sa idiote!!! Po ajo tha skam qen fare pasaj kam qen po se kam prek,qe dhe mund te kete te drejt. Po pse genjeve ne fillim dhe makinen pse se cove direkt ne policinte thoshje mereni egzaminoheni dhe kaq e thjeshte. E di sa inat te kemi apo jo. Po ne ndryshim qe nuk te q.m ne po Manushi oer kete kemi inat shume🤣🤣🤣🤣

 20. Balliu says:

  Ka lene makine tjeter ne polici kjo.
  Kontrolloni. Nr e shasise te makines, jo targen.
  Targat hiqen dhe vendosen ne nje makine tjeter identike brenda 5 minutash.

 21. toni says:

  E famshme!? Per c’fare? Si mund te jete gazetare kjo budallacke!? Ne vend ta mbylli gojen dhe te thote shyqyr qe nuk vdiq ajo tjetra, del dhe bilbilos pa lidhje. Edhe nje femije ne klase te 5-te di te shkruaje me bukur se kjo injorante. Dhe sa per dijeni, fajin e pranove dhe ne polici shkove pasi more lajmin qe zonja ishte jashte rrezikut per jeten. Je thjesht nje buce femer qe ngjall neveri.
  P.s. rrobte edhe njehere o shtet kalbesire

 22. olsi says:

  ja moj vajze budalle , cfare pergjigje merr nga njerzit qe kane tru ne koke ,dhe flasin me tru dhe jo me mendere si puna jote ,te ,te vije turp ,qe se kupton qe prinderve po ju fut koken ne hale per llafet qe nxirrni pa u menduar. po ku e di ,ti moj e gjore cdo te thote fjala ,mendohem para se te flase . ildat si puna jote jane nje fatkeqesi , per mos te thene qe ti ,i pershtatesh me mire ,nje dritareje ne amsterdam te hollandes ,ai eshte vendi vip per ilda si puna jote

 23. Mihali says:

  Kembesori esther i Pari pasta vjen thia e zgjebosur me gopi she hooks hapur.Zonje me makin shilo rugen prepare dhe job prapanicat tuaja.Nga sa thua e lupton mir set je dashuruar me kosher she gjoksin tat.Ty kam degjuar we levdon vetveten.

 24. Ladi says:

  Kurva e mutit.Po shif me ke eshte shkerdhyer,me debilin e Fahriut.Per kete qenka e fameshme kjo baxhella qe pergojos nje te moshuar,ofendon gjith ambientin shqiptar bile dhe kercenon haleja e mutit.

 25. Tonny says:

  Ketu ne USA do pushohej nga puna dhe te pakten do bente nja 250 pune publike per komunitetin.

 26. Nuk ka faj! says:

  njerëzit e sëmurë psikologjikisht mendojnë se të tjerët janë xhelozë për ta (maskën që kanë krijuar)
  por vajza nuk ka faj
  mund të jetë faji i prindërve që e kanë rritur ose me shumë neglizhencë ose me shumë përkëdheje

 27. Nuk ka faj! says:

  njerëzit e sëmurë psikologjikisht mendojnë se të tjerët janë xhelozë për ta (maskën që kanë krijuar)
  por vajza nuk ka faj
  mund të jetë faji i prindërve që e kanë rritur ose me shumë neglizhencë ose me shumë përkëdheje …

 28. Plugu says:

  Paska qene fare palaço kjo Ilda Bejleri.Opo ç’pune ka kjo me gazewtetn Teama? Shkaku eshte ajo vete dhe jua ngarkon te tjereve Pise femer.Zhduku e mos ta pafshim surratin Shemtir.

 29. Nuk ka faj! says:

  njerëzit e sëmurë psikologjikisht mendojnë se të tjerët janë xhelozë për ta (maskën që kanë krijuar)
  por vajza nuk ka faj
  mund të jetë faji i prindërve që e kanë rritur ose me shumë neglizhencë ose me shumë përkëdheje …
  Mua më vjen keq për këta/këto
  Ekuacioni është pa zgjidhje

 30. Nuk ka faj! says:

  njerëzit e sëmurë psikologjikisht mendojnë se të tjerët janë xhelozë për ta (maskën që kanë krijuar)
  por vajza nuk ka faj
  mund të jetë faji i prindërve që e kanë rritur ose me shumë neglizhencë ose me shumë përkëdheje …
  Mua më vjen keq për këta/këto
  Ekuacioni është pa zgjidhje …

 31. Tarasi says:

  cfare ofendimi per shqiptarert e shkrete qe cdo lloj bushtre si kjo thote cpermban fjalori..edhe me e keqja nga te gjitha meqe di ti ngreje kembet bukur thote jam vip edhe ndaj keni mllef,,,hhahahahahhahaha

 32. Shqiptarja says:

  O debile femer,
  Se pari
  vetem fakti qe je larguar nga vendi i aksidentit te ben me faj,pra mban pergjegjesi penale perpara ligjit!

  Fakti qe nga ky aksident viktima perfundoi ne Spitalin e Traumes dhe ti nuk i zgjate as doren per ta ndihmuar apo per ta cuar urgjent ne spital qe ti jepej ndihma e shpejte te zhyt keq e me keq.

  Fakti qe e mohove aksidentin akoma edhe me teper!

  Ti mer guximin e kercenon publikun ne kete rast?!😡

  T’ja kishe bere nenes time kete qe i ke bere zonjes dhe te na drejtoheshe ne me pas me kete gjuhe,nuk kishte bodyguard qe te mbronte dot…dhe une qe po ta shkruaj kete jam vete femer! 😡

  Ato fustanet prej femre te famshme 🤮 ben mire ti palosesh bukur-bukur tani,se do te te duhen atje ku do shkosh…

  Na mbuluan krijesat ordinere o Zot! 😱

  Ngado qe te hedhesh syte ne portale,vetem kjo kategori femrash….debile dhe ordinere🤢🤮🤮🤮🤮🤧

 33. Spartakos Thraks says:

  Epo kësaj i thonë duhet të kesh dy bythe një ta mbash dhe një ta çash. Kjo edhe ka shkelur rregullat e qarkullimit rrugor dhe nga ana tjetër del kaluar. Ku e gjeti patentën kjo zonja e mori me prova apo me këmbim material. Nuk i ka thënë dikush që këmbësori është ai që ka prioritet në të gjitha rrugët që nuk ka tabelë “ndalim qarkullimi për këmbësorët” dhe aq më keq akoma kur këmbësori ndodhet në vijat e bardha. Në vend që të kërkojë falje të aksidentuares kërcënon këdo që mbështet të drejtën. Ska faj kjo por policia dhe drejtesia që e lë të veprojë kështu siç vepron.

 34. Denis says:

  I kane bere testin e ngopit kesaj: sa mban pa ju dridhur qerpiku.
  Mesa thote vete e paska kaluar me sukses testin!

 35. ronny says:

  Kur e quan veten edhe ti moj dhembe krimbur se je figure televizive me vjen nje diarre e madhe qe ta leshoj ne surratin tend te kellirosur. Po pse mi idiote,,njerezit ta kane fajin qe ti nuk di se ka edhe frena makina,,,,nuk sheh me larg se hunda jote e qelbur, lere te shohesh majtas djathtas dhe mbrapa ne makine,, po dikush ta ka fajin vertete,, ndonje barkderr qe ha plenca te mbush dhe gjendra me raki gjithe diten dhe leshon patenta per torrollake si ty,,,

  Dhe me keq sepse as nuk ndalon kur ben aksident, se sigurisht,, per ty ajo grua e shkrete ska ndonje vlere,,,
  TI je nje kellire televizive

 36. Arber iliri says:

  Ilda e famshme apo jo kur ben nje aksident duhet mos me u largu.ne vendet moderne meqe ti e mban veten moderne kur largohesh eshte krim e denohesh.

 37. Tepelena says:

  Ptuuuuuuuui pleher. Shkerdhat.

 38. 19 says:

  O debile femer mundet te kesh qen me jeshile por mund te jet dhe ajo me jeshile .prandaj kembesori ka te drejte gjithmon o idjote elindur .dhe sikur me tekuqe te ket qen prap kembesori ka tedrejt se mund te jet daltonik dhe i met ose nuk shikon mire .prandaj ti duhet te ndalosh stop o injorante e shekullit.

 39. Jari-nari-na hopaaa!! says:

  Dua te besoj qe keto komente shkruhen nga njerez normale!!!
  Organet kompetente po merren me ngjarjen.

 40. Atdhetari says:

  Kultura Kafshërore që ke T’i Sojsëze e Ashtuquajtur Vip (ngatërron Porno-Trupin më Talentin) e tregoni që në Kërcënimin që i bëni si të Dëmtuarës ashtu Gazetës Tema dhe shqiptarëve. Po kush e Paguan atë Televizion që T’i Nxjerr në “Ankand” që nga ……e deri …!? Nuk e Paguajnë këta Shqiptar të “Poshtër” që nuk ju duan Ju v’HIP-ave!? Në Shqipëri përveç Pensionistëve dhe Fshatarëve të gjithë të tjerët vHIP-a janë. Ju Përfitoni sepse kjo pjesë e Shqiptarëve nuk kanë mundë të Shohë dhe të Kuptojnë Kanalet TV të Huaja dhe patjetër juve mendoni se jeni Vip-a apo Zoti i Shqiptarëve. Në Fakt mirë do të ishte të Përgjigjeni Realisht mbi Fajin e Aksidentit Sidomos Largimit Tënd nga vendi i Ngjarjes dhe t’i lësh çdo Argument dhe Shpjegim ndaj reagimeve të njerëzve për Një Hetim të Plotë nga Policia dhe Falje PaFund të Dëmtuares. Kjo ështe Ajo që duhet të bësh.

 41. Eagle says:

  Ilda eshte nje Prostitite dhe mi kanalesh i ujrave te zeza. Keto mbetje toksike si Ilda jane Shtuar shume dhe me sjelljet e tyre te ndyra provokojne dhunen e meshkujve. Keshtu si kjo mbetja toksike jane dhe shumica derrmuese e femrave te Sotshme Shqiptare. Kjo duhet futur 20 vjet ne Burg sic e ka Bota ligjin. Shkaktimi i aksidentit dhe te ikja nga ngjarja quhet tentative vrasje. Keto jane mallkimi i kombit. Enver Hoxha kishte burgun e Spacit per keto ndyresira.

 42. Fukarai says:

  Tja paguash qe te gjitha leket asaj zonjes qe e ke shtypur. Ishalla ti merr te gjitha kursimet qe ke bere.

 43. Enea says:

  E tmerrshme. Si mundet qe kjo debile te jete ne televizion? Shan shqiptaret, shan mediat, shan viktimen qe ka shtyp me makine. KOntrollojeni pak ne spital kete budallacken

 44. Tur durrsaku says:

  KJO TRAPJA KA TE DREJTE QE THOT E FAMSHME. SE EDHE ARD DAULLXHIU DEL KE CANI DHE U BE FAMSHME….TE PJETHSHA TRUT O IDIOTE…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *