“Melanie Trump, në një aferë me shefin e sigurisë që punon në Kullën Trump”: Thashethemi që “ ka marrë dhenë”

Pasi Donald Trump fitoi zgjedhjet në 2016-tën, Melania nuk u zhvendos menjëherë në Shtëpinë e Bardhë.

Asokohe, ajo zgjodhi të qëndronte në Nju Jork, derisa djali i tyre, Barron, të mbaronte shkollën.

Megjithatë, shkrimtarja Monica Byrne pretendon se kjo nuk është e vërtetë.

Sipas saj, Melania kishte një marrëdhënie me shefin e sigurisë së filialit të Tiffany, që e ka qendrën në “Kullën Trump”.

Ai quhet Hank Siemers.

“ Melania nuk jetonte me Trumpin, ajo po qëndronte me të dashurin e saj” ka shkruar në Twitter Noel Casler, ish i punesuar i “The Apprentice”.

Është folur dhe më parë që Trump dhe Melania kanë qenë në prag divorci, dhe se sipas këtyre fjalëve, ajo është detyruar ta shtyjë ndarjen, derisa i shoqi të përfundojë mandatin presidencial.

Por, deri tani s’ka asnjë konfirmin.(TemA)

19 komente në ““Melanie Trump, në një aferë me shefin e sigurisë që punon në Kullën Trump”: Thashethemi që “ ka marrë dhenë””

 1. Korvis says:

  Film i pare ky. Me Kim Bazinger dhe Majkell Dagllas

 2. Profesor Qinani says:

  Epo ballkanse kjo.
  Sllovene.
  Me rrenj pellazgo ilire.
  Si shqiptareshat tona,sokoleshat e hajdar carit.
  Edhe helena e trojs nji pellazge ishte ,e cila per at cop hajdar car shtini n luft botnore krejt mesdheun.

 3. Bimi says:

  CNN DJE RAPORTOI SE MELANIA TRUMP ESHTE FOTOGRAFUAR DUKE U PUTHR ME MERON TEK UJI I FTOHTE NE TEPELENE.

  1. Partizani Velo says:

   Hahahahahha

 4. I urti says:

  Hajde mashtrime hajde!

 5. Usa says:

  Korvis, pse merzitesh mo bir? Te shane gruan e babes? Familje kurvashe ne kryer te SHBA.
  Korvi meso te shkruash emrat ne anglisht djalo.

  1. Korvis says:

   O klluf. Ç’ pate ti se une rahat jam. Ku pe merzi ti ke ai rresht i vetem i komentit tim. Kam shkruajtur vetem qe ekziston nje film i ngjashem me kete histori. Re kam shkruajtur dhe emrat e aktoreve po mesa duket ti s e ke pare.
   Sa per emrat anglisht nuk me plas fare t i mesoj sepse po shshkruaj hqip ne nje gazete shqiptare. Po me sa duket as kaq pak gje nuk kupton ti atje nga maja e shpelles ku jeton. Qofte ne Shtetet e Bashkuara te Anerikes, qofte ke esfeli i gomareve nga e ke origjinen.
   Nui eshte mburrje te dish te shkruash emrat anglisht kur nuk di as rregullat baze te shqipes. Analfabet!

  2. Miti says:

   Usa, eshte Korvis qe eshte ne rregull dhe jo ti. Ne gjuhen shqipe emrat e perveçem me origjine te huaj shkruhen ashtu sic shqiptohen, pra ne rastin konkret Majkëll Dagllas dhe Kim Besinxher.
   Sa per historine ne fjale nuk kam ndonje opinion, se kurve oportuniste ajo, kurvar arrogant ai, plera ata qe kane bere artikullin.

 6. Fillozofi idealist Qifto Qinani says:

  Aha!
  S qeka edhe parja ajo qe e ma grun ke burri.
  Qeka kari.
  N fillim esht kari.
  Pasandaj vje parja.
  Si n bibel.
  N fillim ishte fjala.
  Pasandaj u be bota.
  Edhe n pidh.
  N fillim osht qejfi.kari pra.
  Pastaj parja.materja

  1. shabani says:

   Profesor Qinani i madh aty

 7. Malo says:

  Kaq eshte vlera e Minigazetes tuaj,thjeshte zedhenes shtypi i Mediave prestigjoze.🤪

 8. Alketa says:

  Nuk e ka problem trampi se ka shqiptarët që i bëjnë gojore

 9. Alketa says:

  Nuk e ka problem trampi se ka shqiptarët që i bëjnë gojore
  rracë me kompleks inferioirtet

 10. Floriri says:

  Si i tha drejtori njones në kohën E dulles. Pse ke ardhe në zyrë moter çfarë kërkon. Ah shoku drejtor po ja me dhembin këmbët dhe vinte dorën të këmbët tek byt…. Het mbrapa gjithë trupi dhe vinte duart tek gjoksi. Fol pra cfar ke. Dua një vend në zyrë se atje ne prodhim spunoj dot. E PA mir e mirë dhe tha: motre me pi.. DH jam deri ktu ke balli a ke nai zarf me lek.

 11. Usa says:

  Korvis, shpellen ta kam lene ty dhe Sali dixhitalit.
  Kokrra e idiotit, kur emri yt edhte Zylyf, si do ta shkruajne ne anglisht mor kokeloqe qe ta thereasin emrin tend mor pegere? Kupton o asqer?
  Race zhabe.

 12. Usa says:

  Korvis, shpellen ta kam lene ty dhe Sali dixhitalit.
  Kokrra e idiotit, kur emri yt edhte Zylyf, si do ta shkruajne ne anglisht mor kokeloqe qe ta therrasin emrin tend mor pegere? Kupton o asqer?
  Race zhabe.

 13. Agim says:

  Po zihen kush do kapi Melamine perpara.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *