“Na çave t*** me gjithë Sanremo sikur ke qenë në Mars”, Alketa Vejsiu sherr me ndjekësit në rrjetet sociale

Pjesëmarrja e moderatores shqiptare Alketa Vejsiu në festivalin Sanremo u mirëprit nga një pjesë e madhe e njerëzve, por pati edhe polemika të shumta.

Që prej ditës kur mori pjesë, ajo ka shpërndarë në rrjete sociale momente nga prezantimi, gjë që duket se i ka bezdisur ndjekësit.

Njëri prej tyre i bëri një koment, ku nuk e kurseu as fjalorin duke i thënë: “Hë se na cave t*** me gjithë Sanremo… Se e bëre legjendë sikur ke shkuar në Mars.”

Moderatorja nuk hezitoi ti kthente përgjigje duke u bazuar tek profili i tij dhe fotografitë që shpërndan në rrjetin social.

“E mo mirë mbaje veten. Shiko bëji ndonjërit tattoo “SANREMO”, do të të duket vepër e bukur dhe do e duash edhe ti këtë pjesëmarrje”, i kthehet Alketa.

9 komente në ““Na çave t*** me gjithë Sanremo sikur ke qenë në Mars”, Alketa Vejsiu sherr me ndjekësit në rrjetet sociale”

 1. naimi says:

  Pa tjeter pjesmarrje yte ne festivalin e Sanremos eshte kulmi I karrieres artistike zonjushe.Por mos harro se festivali I Sanremos tashma eshte nje festival demode,i plakur e krejtesisht jashte mode ne Europen e qytetruar e aspak I pelqyer.Zonje e nderuar sot kerkohen kenga qe e elektrizojne sallen e spektatoret e jo muzike qe te fute depression.Ndaj edhe Dua lipa ishte aty si superstar I muzikes moderne ,ishte ajo qe elektrizoj spektatoret e jo muzika demode e kangeve te festivalit Sanremos.

 2. Ardi says:

  NUK U KUPTONI QE KESA BUDALLAQES I PUNON TRURI VETEM TEK FAMA E BUJA. SKA TJETER VATER NE TRU KJO NDAJ MOS JU MERZITNI KUR I BIE FLAUTIT VETEM NE NJE CRIME TEK SAREMOJA. MENDJE BIBE…

 3. Kozmos says:

  ALKETA ME RASTIN E SANREMOS , NXORI TALENTIN E SAJ ME TE DYJA ANET E MEDALJES . U ZBULUA TEK AJO EGO E MADHE PROFESIONALE , GJITHASHTU DUKE VLERSUAR VETEN SHUME , NUK I DHA MUNDESINE TA VLERSOJNE TE TJERET . NUK PRANOI ASNJE KRITIKE . TE GJITHE ATA, QE E SHIKUAN NGA EKRANI DHE NXOREN SHUME GABIME DHE GAFA TE SAJ , AJO JO VETEM QE NUK I PRANON , POR KRITIKET I QUAJTI SHPIRTEZINJ , XHELOZ .SI KA MUNDESI QE KJO GRUA ESHTE KAQ KOKEDERRE . NA LA NJE SHIJE TE KEQE.
  MOS FLUTURO KOT MOJ ALKETA , ME ME KEMBE NE TOKE . KA SHUME SHQIPETARE QE FLASIN ITALISHT SHUME ME BUKUR SE TY , POR NUK FLUTUROJNE .

 4. Zamira says:

  po ca mut përgjigje do të presësh nga kjo
  kjo vetëm tattoo dhe silikon di – pra vetëm artificialitet dhe falsitet
  kjo jeton në iluzion dhe nuk i kupton dot njerëzit në reagimet e tyre të drejta dhe të shëndetshme

  kjo mendon se toka pa këtë shurrë nuk do të rrotullohej
  kjo ka për ta vujt shumë shumë keq plakjen
  do të bëhet më keq se kaq
  e tatëpjetë për këtë ka filluar
  kjo më duket si me crregullim personaliteti “histrionik”
  të mos e caj se edhe leidi gaga me të tilla probleme është

 5. Zamira says:

  po ca mut përgjigje do të presësh nga kjo
  kjo vetëm tattoo dhe silikon di – pra vetëm artificialitet dhe falsitet
  kjo jeton në iluzion dhe nuk i kupton dot njerëzit në reagimet e tyre të drejta dhe të shëndetshme

  kjo mendon se toka pa këtë shurrë nuk do të rrotullohej
  kjo ka për ta vujt shumë shumë keq plakjen
  do të bëhet më keq se kaq
  e tatëpjetë për këtë ka filluar
  kjo më duket si me crregullim personaliteti “histrionik”
  të mos e caj se edhe leidi gaga me të tilla probleme është

 6. Ansi el says:

  Kjo perdori Spektaklin e kenges ne RTSH per te rene ne sy sepse e kishin refuzuar njeher dhe nuk tha njher GRAZIE ALBANIA por vetem viktimizohej se ishte shqiptare dhe se sa kish vuajtur Kjo nga Shqiperia ne kimunizem kur ishte 2vjece , VETEM GRAZIE ITALIA GRAZIE ITALIA SIKUR E BERE ITALIA KETE QE ESHTE DHE AMADEUSI,,, GRAZIE VERA GRABOCKA DHE GRAZIE ALBANIA!

 7. Nik says:

  Mos e banalizoni gazeten!

 8. Shpirt zinjte says:

  Keni dhe 1 jave kohe te pastroni shpirtin nga mllefi dhe urrejtja prandaj nxirini te gjitha se pastroheni.

 9. piro kokalari says:

  si shqiptar qe jam,me cfaqen tuaj ne sanremo me bere te jem krenar,te lum te lumt te lumt .i tregove botes qe nuk jemi njerez me bisht. je nje engjell nje yll

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *