VIDEO/ Qeveri teknike? Qytetari: E kujt i plasi k*ri

Kërkesat e vazhdueshme të Partisë Demokratike për qeveri “teknike”, protestat dhe reagimet e shumta që kanë ndezur konfliktin mes mazhorancës dhe opozitës, duket se i kanë lodhur mjaftueshëm qytetarët.

Një prej tyre, duket se nuk i ka përmbajtur nervat gjatë pyetjes që i ka adresuar një gazetar lidhur me këtë çështje.

5 komente në “VIDEO/ Qeveri teknike? Qytetari: E kujt i plasi k*ri”

 1. zhaku i pamposhtur says:

  He he. .u lodhe shumë për këtë intervistën or gazetar? çfarë përbën lajm në këtë mes? Apo ju zbavit përgjigja e qytetarit? Tregohuni pak më profesionistë, është gjë e ulët për ju si gazetë kur bini në nivele rruge. .

  1. Taku says:

   Po c’gazetar more zoteri… keta jane kllouna… I dha dhe doren ne fund idioti medemek qe ishte dakort me ate qe tha ai boti. Supozohet se gazetari nuk jep opinion e vet , per nje gazetar profesionist flasim .

 2. Sovrani says:

  Para nja 7 vitesh , kur opozita e asaj kohe kerkonte po thuaj te njejta kerkesa bile shume me pak , kryeministri I asaj kohe shprehej se kam mandatin e sovranit per te organizuar e zhvilluar zgjedhjet , e natyrisht ashtu beri , tashti me c’te drejte kjo ish pozite kerkon nga pozita te lere ne mes te rruges mandatin e sovranit ?!!!!!!!

 3. Bon says:

  HAHAHAHAH DEGJOJE O SALI ME GJITH VOGELUSHIN TRND LULIN

 4. Shinjestra says:

  Nuk na pullcet shume bytha per pd-ke.Ata jane ujqer dhe me ujqerit nuk mund te bashkohet njeri.Me sjelljen radikale,pd-ke njuk vjen kurre ne pushtet.Ate e ka braktisur vete elektorati saj dhe i gjithe populli.Nuk i harron populli te zezat qe i ka bere Sali Berisha me partine e tij fashiste.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *