Shën Valentini, Meta shtrihet në lëndinë me Kryemadhin: Më shumë dashuri në zemrat e të gjithë shqiptarëve

Ilir Meta ka zgjedhur që të urojë të gjithë shqiptarët për Shën Valentinin duke postuar një foto me bashkëshorten e tij Monika Kryermadhi.

“Më shumë dashuri në zemrat e të gjithë shqiptarëve!”- shkruan Meta teksa poston foton.

(TemA)

REMOTE_ADDR:[]

10 komente në “Shën Valentini, Meta shtrihet në lëndinë me Kryemadhin: Më shumë dashuri në zemrat e të gjithë shqiptarëve”

 1. DEVRIA says:

  JU HUMBTE RRACA JUAJ E POSHTER,ME TE MADH E ME TE VOGEL….BASHKE ME FLORIRIN..

 2. ..... says:

  Cifti i pitbullave ka dal per shetitje, a ju a qifsha rracen ndyresira,

 3. qazim says:

  Na bene me vjell qe ne mengjes.Cift i shpifur fizikisht e shpirterisht.Ne kete dite te bukur,te shohesh fytyrat e tyre horror eshte traum.

 4. IS says:

  Sot e gjetën këta?
  Na kallën datën me ato surrate!
  Ta linin për halluin!

 5. Koba says:

  Keta kane harrue te shkerdhehen me njeri tjetrin se kane Probleme te MEDHOJA dhe Siklete qe i pengojne tu ngrefet.Hajde JU PAFSHA NE REC SE SHPEJTI–Funderrina te Neveritshme

 6. ziguri says:

  Kan shku me bo dashni neper ferra se jan pa shpi .

 7. Diu says:

  Ilaqe kikjo ju befshin leket e grabitura jarebiiiiii

 8. lennard says:

  Dakort Devria me Fjalet qe ke shkruar -Po Floririn e Duam ti kthehet SHTETIT dhe pastaj te Vene ne Esfel Rracerisht -SojSeza te Ndyre.

 9. c’lidhje kan kto Funderinat e Njerezimit me Shqiptaret
  e akoma me shume me Diten e te Dashuruarve !!!!!!!!!!!!!!!!!!
  kta janee cifti jo me i shkerdhyer ne ate vend ,
  qe nuk njohin jo vetem cdo te thote Dashuri Njerezore por ktakta jane shembulli me Negativ
  i Njeriut ,
  ku mbizoteron Degjenrimi fizik e shpirteror ,
  njeri eshte bnji maskara i pafytyre ,qe tradheton vjedh poshteron Shtetin e vet
  dhe tjetra nji karaputane rrugesh , nji njeri pa pik kulture qytetare ,
  por si bushter rrugesh ,
  qe bejne pis kte Dite te shennuar per njerezit qytetaret e vertete .

  Kta jane pjellat e Djallit Kultivuar nne Shqiperi
  nga Botta per te helmuar shpirtrat e shqiptareve dhe largohen nga Shqiperia .
  Po s’i zhduken kte fare shqiptaret do perfudoj gjithcka keq ne jeten e tyre.
  Nuki ka gje me te ulet si qytetar e njeri ,ti lejosh vehtes ,
  te tallin jete tende kto surrate te ndyra ,kjo far kancerogjene

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *