“Tan kurva, ne s’do falim asnjë që na sulmon”, gazetari Artan Hoxha publikon SMS-ne kercenuese

“Dëgjoni me vëmendje të gjithë ju si televizion bastard me në krye bastardin Tan Hoxha. Ka ardhur koha që të mbani përgjegjësi për baltën që hidhni ndaj familjes tonë. 

Nuk është familja jonë si na prezantoni ju me tan kurvën keni një javë për një foto na ngatërroni me politikën. Të jeni të sigurtë që ne s’do falim asnjë që na sulmon padrejtësisht, neve nëse doni e kthejmë dhe personale”. 

Ky është mesazhi kërcënues që ka mbërritur në adresë të gazetarit Artan Hoxha, ditën e djeshme. Hoxha tha se mesazhi i vinte nga Anglia dhe mesazhdërguesi dinte çdo lëvizje të tij, që kishte bërë gjatë ditës së djeshme, që kur kishte dalë nga shtëpia e mandej në punë.

Krimi i organizuar sot është ai që ka marrë kufomën në 17 janar dhe kemi një muaj që e kërkojmë dhe se gjejmë ai është krimi i organizuar. 

Ta ka rrëmbyer atë Jan Prengën në mes të Tiranës në mes të ditës dhe ta ka zhdukur dhe ne nuk e gjejmë dot dhe unë lidhem nga Ekuadori deri në Britani për të kërkuar kufomën e një njeriu. Dhe fundit sot para se të vija në emision më kanë ardhur disa mesazhe. 

Kam bërë denoncimin në polici normal që e kam bërë më kishin fotografuar nga mëngjesi kur kam dalë nga shtëpia, ku kam lëvizur gjatë ditës se unë besoj tek ky vend dhe mi kanë sjellë me mesazh nga Anglia dhe ky është një krim i organizuar. 

Me ata kam mbaruar punë unë krimi i organizuar është ky sot që fsheh para që ndikon dhe e buxhetin më të madh se ministria jote e Brendshme”, tha Artan Hoxha, në studion e emisionit “Opinion.

REMOTE_ADDR:[]

15 komente në ““Tan kurva, ne s’do falim asnjë që na sulmon”, gazetari Artan Hoxha publikon SMS-ne kercenuese”

 1. Pjero says:

  Po mire te jane pergjigjur ore se ti nuk je gazetar ti flet sipas interesave tuaja legen

 2. ***** says:

  Tano,
  Indikator qe ti po e ben punen sic duhet. Metodat e intimidimit jane si puna e qenit qe leh. Mos u shperqendro po fokusohu ne punen tende. Jetojme ne nje kohe ku sekretet nuk jane me sekrete, dhe vendodhja e gjitheskujt gjendet shume shpejt. Askush nuk eshte i padukshem. Ai qe te pergjon dhe te tregon fotorgafi qe po te pergjon nuk ben dot me shume se aq.
  Kush do te beje keq, te pergjon dhe vepron pa te te thene gje. Thjesht vepron, pa shume zhurme. Mos u paniko, keshtuqe vazhdo punen!!!
  Mundohu te jeh me i qeshur qe kur te te kapin ne foto te dalesh ne foto si fotozhenik.

 3. Emigranti kavajas says:

  Ta kane bere mire se ti vet je pjese e krimit te organizuar. Ku i gjen fondet qe paguan njerez qe gjoja zbulojne ngjarje e fenomene qe dhe ppsh-ja me aparatin survejues me te rrezikshem donte vite ti zbulojne? Me gjithe ate shyqyr qe te kemi e te mos te rafte gjemb ne kèmbe per te miren e Tv-ve

 4. Enea says:

  E kuptoni o njerez se ca po ndodh ne kete vend? Bandat kriminale kercenojne ne mes te dites, sfidojne cdo lloj institucioni. Njerez, vazhdoni flini gjume.

 5. spartak says:

  O i ashtuquajturi gazetar investigativ Artan Hoxha .
  Mbylle gojën , se ata ta ndryshojnë bojën .
  Ti e kupton që s’kemi shtet .
  Ç’pëllet kot atëhere .
  Ti , me gjithë atë Lalën , jeni bo si rryp transmisioni . Merrni informacione nga Policia e Prokuroria dhe dilni nëpër TV si zotnia .
  KUJDES lum plaku, se po luhet lojë e rëndë . Sistemi i PA DREJTESISE ta len DOPPIO GJASHTEN në dorë .

 6. Zigur Qarri says:

  Ben Blushi ia thotë në sy Ramës: Elvis Rroshi më kërcoi. Ke ngritur në piedestal llumin e Shqipërisë 19.05.2016
  Deputeti i PS-së Ben Blushi deklaron se kryetari i bashkisë së Kavajës e ka kërcënuar me mesazh dhe ka një pyetje për Ramën:
  Kush është ky Elvis apo Ervin Rroshi?Rama akuzon Ramën se po mbron dhumin e Shqipërisë
  Ben Blushi: Kam një pyetje direkte për kryetarin e Rilindjes me që është sot. Para një jave në këtë seancë jam ngritur dhe kam
  thënë si ka mundësi që kryetari i bashkisë së Kavajës thotë se nuk mban mend.
  Kam një pyetje direkte për kryetarin e Rilindjes me që është sot. Para një jave në këtë seancë jam ngritur dhe kam thënë si ka
  mundësi që kryetari i bashkisë së Kavajës thotë se nuk mban mend që jam dënuar.
  Më ka shkruar një mesazh: O Blush jam Elvis Rroshi. Unë nuk kam bërë asnjë krim, siç thatë ju dhe dhe shumë shpejt do dalë
  për sqarim të publikut por borxh nuk të kam ty sa të kem qytetin Kavajës që më mbështet… ” Etj etj ka ca sharje që po ia kursej
  publikut pasi e neveris.
  Kam një pyetje për ty Rama: Ky e ka emrin Elvis apo Ervin. Kush është ky që më çon mesazh sepse ti thua që e ka emrin Ervin
  ai thotë Elvis. Ky e ka numrin 0696007770. Kush është ky Elvisi apo Ervini sepse ti shkon në fushatë dhe thua sa mirë
  që e ka ndërruar emrin ky Elvisi. Pati një problem si të gjithë emigrantët dhe ndërroi emrin
  Unë e neveris këtë qënie. Po të pyes ky si e ka emrin Elvis apo Ervin?
  https://www.youtube.com/watch?v=kFjAU6SPf8Q

 7. Xhuliano says:

  Ky eshte niveli i gazetareve tane, injorante ne nivel profesioni, te lidhur e te joshur nga politika. Ne nje perballje me kryeminstrin e nje kombi, te dukej sikur çakejte kishin futur ne mes prehen, ku donin ta coptonin pa arsyen e shpjegimit perse duhej ta coptonin. Sigurisht qe poziviteti shkon per kryeminstrin si liberal sepse, ne kohen e Saliut, ti ngrije zerin apo ta kundershtoje apo te mos e lije te pergjigjej, te ç’nderonte me fis. Gazetare ku ben pyetje, komenton pyetjen dhe s’te le te pergjigjesh, kjo seshte gazetari, kjo eshte si i deleguar nga partia x, ku kerkon zhurme dhe jo informacion, ku me te drejte ata qe te degjojne e shikojne u behesh neveri. Z,Artan e kane kercenuar, nuk ben ndonje çudi, profesioni i tille ku provokon dhe perplasje, por gazetari nuk jep opinjone, gazetari jep informacione nga burime te sigurta ku i referohet dhe lajmit. Doli ne mode qe; po themi se na qelluan me arme tek muret e shtepise, me kercenuan dhe po kerkojme azil politik ne SHBA apo ne ndonje shtet fqinje. Keto barcaleta kane dale boje. Nje punonjes i policise ç’do moment te jetes dhe natyres sherbimit, eshte i kercenuar gjithe kohen, por rrisku eshte i tille dhe i parashikuar ne profesionin e ç’do kujt. Emisioni i Fevziut, nje emision nen nivelin e nje studio me nen nivelin etik te nje gazetari ku mllefi personal, e ben emisionin si qender hijenash ku marin vetem neveri nga opinjoni publik.

 8. SHKELZENI says:

  NUK LEXOVA ASGJE INTERESANTE NE MESAZHE PERVEC SHQETESIMIT TE NJE FAMILJE QE MEDIA SHQIPTARE I BENE.
  ASKUSH NUK KA TD DREJTE TE HEDHI BALTE MBI NJE FAMILJE QOFTE AI GAZETAR APO QEVERITAR .
  ASKUSH NUK U MORE ME FAMILJEN BEN LADEN PO ME PERSONIN DIREKTE OUSSAMA BEN LADEN .
  KUR JU THONI FAMILJE MAFIOZE PERFSHINI GJITHE FAMILJEN ZOTI GAZETARE DHE NE FUNDE JU NUK JENI AS GJYQTARE E AS PROKURORE TE GJYKONI DIKE PA MARE VENDIMIN E PRERE
  JU JENI MESUAR TE DEZINFORMONI SIC SHKRUHESH ARTIKULLI ( RAMA IKU ME MAKINE TE BLINDUAR ) JO VETEM QE GENJENI POR NUK MERNI AS MUNDIMIN TE KERKONI FALJE .
  GAZETARI ATY MENDON SIKUR TE GJITHE JANE NE DUART E GAZETARIT ( PO DESHI ZHEJI LUBONJA MECE BUSHATI HEQIN KRYEMINISTRIN PA MENDUAR QE KA 1 MILIONE VOTA NJEREZ NE DELIRE ) ATY NUK KA LIGJE QE SHPIFESI TE DENOHET VETE GAZETARI NUK E DO LIGJIN E SHPIFJES SEPSE E NDERTON PUNEN MBI SHPIFJE JENI TE GJITHE SALI BERRISHA
  NDAJE PRISNI VENDIMIN E PROKURORISE KUR LIGJI TA DENOJE DENOJE DHE TI SI GAZETAR HIQNI DORE ME ATO FRAZA TE SHKEPUTURA PERGJIMI SE PO KTHEHENI NE QESHARAK DHE ASPAK TE BESUSHEM .

 9. Lloji says:

  Kujdes mos ta fut plumbin Opozita se ata me kufoma e kane mar pushtetin gjithmon, ju duhet patjeter nje “kurban” ne keto dite te veshtira….

  1. Lanabregesi says:

   O Artan,me duket se Fevzoja po te fute ne tufen qen-analisteve.Me thene te drejten kur te pashe mbreme mes qen -analisteve me ne krye bushtren La la ndjeva keqeardhje.Sekreti I fitoreve te Rames jane pikerisht se perballe ka keta qen-analist,dhe populli di ta beje differencen midis qenerise dhe njeriut.

 10. FATMIRI says:

  TY ROBTE TE QIN DHE E KE PAK O ZAGAR

 11. Petrit says:

  Artan hoxha ti vetem ec perpars.
  Ne te drejten tende si gazetar.
  Ti spo ke as gja personale me askend.
  Gjanat do shkojn ne vendin e vet mendej un duan durim dhe pun nga te gjith ne.

 12. TT says:

  Ky duhet zhdukur se po Ben gazetarin me djersen dhe gjakun e atyre qe po paguajne me burg.
  Kriminelet jane me te ndershem se ky Qen.do ta gjeti ne ndonji hendek me vrima zagari bythe madh.

 13. Tironsi says:

  Ky Artani qe kur hengri nje luge supe te prishur nga Sandri iku per lesh.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *