Balotelli viktimë e një shantazhi seksual: Hetohet 18 vjeçarja

Mario Balotelli ka mbetur viktimë e një shantazhi seksual.

Prokuroria e Vicenza ka mbyllur hetimet mbi një 18 vjecare që, sipas akuzave, ka tentuar të shantazhojë sulmuesin e Brescia, me të cilin ka patur një lidhje kur ishte minorene.

Pas raportit, sipas asaj që bëhet e ditur nga ‘Giornale di Vicenza’, adoleshentia i ka kërkuar 100 mijë euro Balotellit, që në ato kohë luante për Nice, në Francë, përndryshe do ta denunconte për dhunë seksuale.

Në kohën e lidhjes me SuperMario vajza ishte 17 vjec, por lojtarit i kishte bërë të qartë se ishte mazhorene.

Avokati i saj madje kishte kontaktuar me të përjavshmen “Chi” për tu munduar të shiste lajmin.

Balotelli nuk ka rënë pre e shantazhit dhe e ka denoncuar cështjen në polici.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *