FOTOT: Pas ndalimit nga policia, Oriola përshëndet fansat me poza të nxehta

Modelja Oriola Marashi, prej disa ditësh ndodhet me pushime ku po përpiqet të harrojë ndalimin nga policia për posedim të një sasie të vogël lënde narkotike.

Ajo po poston shumë foto e video të cilat kanë tërhequr vëmendjen e fansave.

2 komente në “FOTOT: Pas ndalimit nga policia, Oriola përshëndet fansat me poza të nxehta”

  1. Raul says:

    Po breket besoj i ka hequr kjo monstra se vetem te ngreje kembet di kjo dhe asgje tjeter, mjere kush e ka ne shtepi, kjo ti ve breket ne koke

  2. Çim pekaa says:

    Sa e ka Oren kjo prornobuçja
    Lum ata qe e kan ne pallat
    RTM falas

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *