Pas Metës edhe Basha poston një foto i relaksuar me nusen: Ju uroj të dielë të mbarë dhe të gëzuar

Pas presidentit Ilir Meta, edhe kryedemokrati Lulzim Basha ka postuar një fotografi me gruan ku shfaqet duke pushuar.

Ai uron shqiptarët që të kalojnë një të dielë të gëzuar.

“Ju uroj një të dielë të mbarë  dhe orë të gëzueshme me njerëzit tuaj të dashur😊”, shkruan Basha i cili kohët e fundit ka ndryshuar strategjinë e komunikimit për t’u bërë më popullor.

Ndërkohë, në postimin e ditës Basha ka preferuar ta mbajë sekret vendin ku ka zgjedhur të çlodhet me bashkëshorten e tij.

REMOTE_ADDR:[]

10 komente në “Pas Metës edhe Basha poston një foto i relaksuar me nusen: Ju uroj të dielë të mbarë dhe të gëzuar”

 1. rem says:

  ptuuuu, rrac e shpifur.

 2. Beni says:

  Te diel te mbare dhe te gezueshme pa leke ne xhep

 3. Zigur Qarri says:

  Bukur lule ne vitin 2050 mendoje te votoje per ty
  Suksese rrofte ppsh me shokun sali berrisha ne krye

 4. dila prej rrile says:

  poooopo cfare karash te dy

 5. jani says:

  ky qofte mori bashkine duke mashtruar me takimet live. kudo ku shfaqej kishte nje skenar nga mbrapa. cdokush qe bente pyetje ishte perzgjedhur dhe ky qoftja dinte dhe pyetjen dhe pergjigjen. keshtu shfaqej luli kjo fytyre e pafajshme por qe kudo ku ka shkuar ka lene toke te djegur mbrapa. kete po mundohet te beje dhe tashti por harron se perballe ka profesorin e komunikimit me popullin. il lulo fli dhe diskutojme nga 2025 atehere kur te jete futur dhe rrjeti 5G.

 6. Luiza says:

  Si ste vjen turp o faqe zi , kujt ja bene ate urim ti o teveqel , mos na e neverit diten o hipokrit na lere ta shijojme me mundesit tona o budalla , cfare kujton ti o kriminel se do te mbulosh gjithe te keqiat qe i keni bere ketij populli me ato urrimet e tua shporruni , shporruni dhe na lini te qete. Shporruni Shporruni.

 7. 19 says:

  Pupu ca femre e shemtuar si dy vllezer duken .

 8. Loni says:

  Sa eshte temperatura ne Tirane? Ky sikur ka shkuar ne polin e veriut?

 9. shoku says:

  E, po jo kaq HIPOKRIT,
  Te tera veset negative o Lul i ke me shumice, e ktheve P.D tone ne negative.
  As neper mend nuk e kaloj me, jo me te shkoj te P.D
  Ai keshilltari ty qe te thote te besh keto gjera, tall trapin, ose ty te pleqen vet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *