“Të flesh si mbret”, ky është krevati më i shtrenjtë në botë që kushton… 200.000 dollarë

Shtrati më i pabesueshëm dhe më i rrallë në botë kushton plot 200.000 dollarë! A ka ndonjë element që e justifikon një vlerë të tillë? Gjykojeni vetë!

Quhet Vivid dhe ndodhet ndodhet në “Regent Seven Seas Splendor”, me siguri anija më e mirë e lundrimit në planet. Ky shtrat, i cili cilësohet si shumë më shumë se një shtrat, merr 320 orë për t’u krijuar, nga puna me dorë e ekspertëve të zejtarisë.

Krevati mbretëror shquhet si ekstremisht i rehatshëm, me pambukun më të mirë, flokë kali, lesh, etj. Vivid është pjesë e brandit të njohur “Hästens” dhe njihet si shtrati më i shtrenjtë në botë. (forbes)

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në ““Të flesh si mbret”, ky është krevati më i shtrenjtë në botë që kushton… 200.000 dollarë”

  1. degelisi says:

    Tema duhet tu bleje nga nje krevate te tille per cdo gazetar dhe shkrues qe mbushin faqet e gazetes “Tema”. E meritojn nje krevate te till, mbasi vec te tjerave ngre ne nje nivel te larte shkallen e inteligjences gazetareske dhe pordhon me shume plehra qe i nevojiten aq shume bujqesis shqipetare

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *