“Zgjohet” Basha, takim me përfaqësuesit e familjeve pronare të Tiranës: PD detyrim të pashlyer t’i japë zgjidhje çështjes së pronave

Kreu i PD-së, Lulzim Basha, ka zhvilluar sot një bashkëbisedim të hapur me disa përfaqësues të familjeve pronare të Tiranës.

Me një shënim në twitter, ndërsa poston foto nga takimi, Basha shkruan se PD e ka “detyrim të pashlyer t’i japë zgjidhje problemit të pronave”.

Sonte në mbrëmje prita për një bashkëbisedim të hapur disa përfaqësues të familjeve pronare të Tiranës.

PD ka detyrimin e pashlyer ti japë zgjidhjen e munguar dhe përfundimtare problemit të pronarëve, dhe unë jam personalisht i angazhuar për ta bërë atë realitet”, shkruan Basha.

REMOTE_ADDR:[]

11 komente në ““Zgjohet” Basha, takim me përfaqësuesit e familjeve pronare të Tiranës: PD detyrim të pashlyer t’i japë zgjidhje çështjes së pronave”

 1. Ziguri i qorrit says:

  Ky mbetet idioti me i madh qe ka pasur c’do opzit o pozit shqiptare.Mjer ajo parti qe ka krytare kete karabush 100 karatsh

 2. Pyka says:

  Ne,duam të dimë nga këta legenat e “politikës,,:Si u bënë të pasur?!!!Le të na japin këtë eksperiencën e tyre…..e kupton pinoku i vogjël!!!!!Piktori nuk jeton dot pa ty dhe juve!hahaha….ju ka oksigjen…

 3. ben says:

  PD-ja eshte pergjegjesja e vetme per katranosjen qe u beri pronave ne Shqiperi. KEte e beri Sali Berisha qe solli kafshet e tij qe uzurpuan pronat tona. Tani qe PD-ja ka shkuar per lesh, po kujtohen “te zgjidhin” problemin e pronave qe vete e krijuan. E keqja per to eshte se askush nuk u beson me.

 4. Tirona says:

  Bravo Lul, me ne fund do te marim dhe ne pronat!!! Po te na I kishe saktesuar pak do na I japesh ne apo banoreve te astirit,do na I japesh ne apo te tjereve qe I kane legalizu,mundesisht na e sqaro pak lul se ti je I lezetshem dhe skan faj qe te thone se ti genjen dhe per oren.

 5. Dajti USA says:

  Eh lumadhi ti ku je katandisur,edhe un po te vij ne Tirane brenda dhjete minutash mbledh me shume se ti.Lere ate pune Lul,nuk eshte per ty,te ka dal aqe shume boja,sa nuk ka bojaxhi qe e ndreq me.

 6. Lanabregesi says:

  Karagjoz,ka mbledhur ca pdist dhe na I prezanton si ish pronar tiranas,si skenari I Pranvera Bodinakut.E mer Lul,je bere per te qare hallin.

 7. Geni says:

  Toka osht xanun…..thuaj Xenit ta perketheje.I pacipe.

 8. Patrioti says:

  Genjen. Edhe po te doje nuk e jep dot. Politika e beri mssakren e prones. Ky eshte pjese e politikes…dmth edhe vete hajdut pronash. Vjedhja e prones vertetoi se katovica shqiptare eshte e vertete. Ne do te jemi kapitalistet e ardhshem tha Ramiz maskarai. Shpresa e fundit e ish pronareve dhe e gjithe shqiptareve eshte vetem zbatimi i Reformes ne Drejtesi.

 9. jani says:

  Po ku la xeni me kunatin prona ne tirane qe ti marri n ata. Ky as te genjeje nuk di

 10. Toke e xanun says:

  Do t’i zemerohet komandant Balliu i Astirit .

 11. Tori says:

  Toptant ii moren tokat qe u pati dhon turku per besnikerin tyre ndaj sulltanit dhe tradhtis ndaj Shqipnis.Kush i pati ble me napolona flori ka per te marre lesht e curres.Ktu osht ul tradhtia dhe hajnia komkryq.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *