FOTOT/ Modelja shqiptare flet nga Spanja: Kam kaluar një frikë të madhe, më parë isha edhe në Milano

Në një lidhje Skype nga Barcelona për emisionin “Rudina” në Tv Klan ishte modelja Aurela Hoxha.

Spanja është një vend mjaft i prekur nga virusi dhe renditet e dyta në Evropë, pas Italisë për numrin e vdekshmërisë.

Aurela tregon se përpara se të shkonte në Barcelonë, ajo kishte qenë në Milano dhe situata ishte disi e rënduar dhe frika ishte e madhe.

Në këto momente jam në Barcelonë.

 Këtu nuk ka shumë që ka filluar mbyllja.

Përpara kësaj unë isha në Milano pikërisht në ditët kur filloi e gjitha kjo. Frika më e madhe ishte kur u dëgjuan edhe rastet e para, sidomos nga ne që ishim turista, ishte një situatë disi e rënduar dhe realisht të gjithë ne kaluan një frikë të madhe.

Më pas u ktheva në Barcelonë, ku më priste dhe famija ime sepse në 27 Shkurt ishte dhe ditëlindja ime.

Realisht në Spanjë nuk po ndihej situata dhe aq e rënduar, njerëzit vazhdonin çdo gjë normalisht. Vetëm para një jave ka filluar që njerëzit janë mbyllur dhe është pezulluar çdo gjë.

 

3 komente në “FOTOT/ Modelja shqiptare flet nga Spanja: Kam kaluar një frikë të madhe, më parë isha edhe në Milano”

 1. elizabeth says:

  O zot kush nuk po na del sot lloje lloje k….vash
  kesaj i paska demtuar buzet
  kjo fliste me Eni Vasilin nga tualeti
  pune kurvash qe bejne
  moral ne kohe virusi

 2. Gingi says:

  Modelle? Per ke ?

 3. P-S-J-M says:

  Ku ka kokainë pa fund aty mblidhen dhe gumëzhojnë ‘modelet’ gold diggers.
  Si miza pas mu*it.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *