Aktorja shqiptare: Karantinën po e kaloj në Spanjë me të dashurin, jemi duke e shijuar këtë periudhë sa s’ka më

Aktorja Olta Gixhari po e kalon këtë periudhë izolimi në Spanjë, pranë të dashurit të saj, që mbetet ende misterioz për publikun, por ajo që dihet është që është një djalë shqiptar. E ftuar në emisionin e mëngjesit, Wake Up, Gixhari ka treguar se ka shitur biznesin e saj, dhe ky ka qenë një veprim i zgjuar nga ana e saj në këtë kohë krize.

“Në fakt në lidhje me biznesin, bëra gjënë më të mençur që mund të një një njeri para një pandemie. Unë e shita atë. I bëra të keqes përpara. 

Tani jam shumë më e qetë, sepse do isha shumë e stresuar nëse do kisha biznesin akoma hapur në Shqipëri, do kasha puntorët që duhet t’i paguaja. E shita për ta rihapur sërish në Tiranë, por kjo do të vijë kur çdo gjë të normalizohet….”- u shpreh aktorja.

Ajo ka ndarë detaje dhe nga jeta e saj në karantinë me të dashurin, ku ndër të tjera ka treguar se po e shijon shumë këtë periudhë mjalti, dhe merret me punë shtëpie, të cilat i quan antistres.

Kam kuptuar që jam shumë e lezetshme në shtëpi, vetë i dytë, kam zbuluar që i marr pluhurat shumë mirë, dhe kam zbuluar që jam një njeri me një durim të jashtëzakonshmë. 

Ne jemi akoma tek pjesa e mjaltit. Unë jam natyrë shumë e lumtur dhe positive dhe pjesën e karantinimit këtu e kam marrë me një pozitivitet shumë të madh. 

Ne po e shijojmë shumë këtë periudhë, bëjmë gjërat që secili bën në shtëpi, mbase mund të qeshim pak më shumë se sa çiftet e tjera…Ne jemi shumë të lumtur që jemi bashkë,”– është shprehur Olta Gixhari.

17 komente në “Aktorja shqiptare: Karantinën po e kaloj në Spanjë me të dashurin, jemi duke e shijuar këtë periudhë sa s’ka më”

 1. nord.al says:

  Olta Gixharri qenka aktore ! Sa mire.

  1. Lala says:

   Paskam qënë aktor dhe nuk e kam ditur . D.m.th. kur heq brekët për të bërë atë punë quhesh aktor?!!!???

 2. Tutu says:

  Na i hoqet trurin fare… gjith putanat i quani aktore dhe gjithe kriminelet bisnesmene…

 3. Kerma says:

  e mire je, pak e kolme por ashtu eshte moda!

 4. Alidemsi vjeter says:

  Kujdes “kosheren e mjaltit”….se e ke te riparuar…..se te kullon “mjalti” jashte pastaj…sidomos kur je me te shkurtera…

 5. xhoxhi says:

  Për këtë sna zinte gjumi.Po si nuk keni turp juve vajzat kaq nuk duroni dot pa bërë sex xhanëm.Gjithë shqiptaret atje e kanë mendjen sepse nuk dinë tjetër punë dhe hajde nxjerrim pare me sexin.Po të ishe vajza ime do të mbaja lidhur këmb e duar.Shkoni në shkollë studioni dhe i shërbeni shoqërisë me mendjen tuaj dhe jo me veglën.Përse i duhet jeta jote popullit mund të na tregosh.

 6. C'a bohet says:

  Sa mbushet pusi me peshtyma, aq mbushet me kar Olta. Te rnte Cor…. ne pidh kurve e ndyre.
  O gazeta Tema jeni me temperature u ka rene Covid-19 qe merreni me keto lajme me njerez te degjeneruar. Stamolli digjet kurva krihet.

 7. Dr. Anna says:

  E kuptoj,qenke tu e shkely at pidh.

 8. Mandravellua says:

  Nuk e kuptoj si nje “aktore” si Olta mund te shese biznesin.
  Ne gjuhen popullore une e kuptoj qe ka shit bordellon .

 9. Cfar lajmi wowowowo vari karin pa lidhje

 10. Dori says:

  Kini inat po folni hakun: ne seks kjo eshte aktore porno,
  lum ai qe e ka ne krevat, vetem per gulcimat qe nxjerr!

  1. Ylli Shefikut says:

   Po pranaj pra esht aktore, per gulcimat qe nxjerr nuk e paske kuptuar. E paske knaq mo!

 11. Niku says:

  Lum si ti moj cupe qe e dije se c’po vinte dhe I dole te keqes perpara. Nuk ishte rastesi me nje fjale, ti e parashikove qe do vinte puna aq keq sa Kina dhe gjithe Perendimi dhe tani India e me tej do viheshin ne karantine dhe the “me mire ta shes tani sa pa u bere gjerat keq”. Po ky nostradamizmi yt pse ju coi ne Spanje? Spanja eshte vendi I dyte pas Kines per numrin e vdekjeve, ja kaloi Italise. Nuk e parashikove qe do vinin gjerat aq keq ne Spanje? Nejse, shijoje jeten se po vjen fundi I botes. S’ka me te neserme, ke c’ke per te bere beje sa me pare.

 12. Jimmy says:

  Dhe kujt I plasi kari se cben kjo kurva qe Po krihet ne spanje.
  Ka shitur biznesin e Kujt???
  Fuck ‘em bitches.

 13. kurvari says:

  Aktore !? Nje gje eshte e sigurte qe gopin e ka 2 kile

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *