FOTOT/ Biondja seksi zbulon sekretin: Si i fitova 1 mln paund vetëm me… video provokuese

Një vajzë bukuroshe është bërë e para britanike që fiton 1 milion paund nga një ueb faqe jo serioze.

Dannii Harwood ka deklaruar se ajo ka rritur t’I fitojë këto para për vetëm 18 muaj dhe pa ndonjë lodhje të madhe.

37-vjeçarja ka rrëfyer se qindra-mijëra ndjekës paguajnë një tarifë mujore vetëm për të parë postimet e saj, pra fotot dhe videot provokuese.

Ajo theksn se suksesi varet nga menaxhimi i duhur i faqes, pasi ka shumë të tjera që pozojnë nudo, por kanë arritur fitimet e 37-vjeçares.

1 komente në “FOTOT/ Biondja seksi zbulon sekretin: Si i fitova 1 mln paund vetëm me… video provokuese”

  1. Arjan says:

    Ky eshte lajm or miq, sna beri Zoti femer

Lini një Përgjigje te Arjan Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *