FOTOT: Ka disa njerëz që nuk e ndjejnë fare karantinën

Ndërsa ditët e karantinës shtohen, ironia po ashtu shtohet.

Sidomos me ata politikanë, që japing mesazhe me bibliotekën në sfond, për të na treguar se janë njerëz që lexojnë.

15 komente në “FOTOT: Ka disa njerëz që nuk e ndjejnë fare karantinën”

  1. Prind says:

   Xsa ngjan arushi tek biblioteka e Petrit Vasilit me te xotin!. Ashtu do kete qene i vogel.

 1. pjeter says:

  A o Like sa shpirt keq je,lepi o re Qim Pekes ndo ne kocke,se po rri aty,te ruan si per gjynah.

 2. besa says:

  FAMILJES SE ILIR FLORIRIT I RENTE KORONAVIRUSI E MARTE ME VETE, U SHOFSHIN KETA HAJDUTE….

 3. Politikan por dhe biznesmen says:

  Me nje ndryshim te vogel :: karantinen po e ndjejme ne Lalz, Voskopoje dhe ne bregdetin Jon

 4. Alidemsi vjeter says:

  Shreku ne ekstazen e mishit ne grill…

 5. Populli says:

  Bastardi i vendit…..bajge..

 6. 🇦🇱🇦🇱 says:

  NA MBLODHE NË SHESH MË 28 Shkurt, NË KOHËN KUR ITALIA KISHTE SHUMË TË INFEKTUAR ME KORONA, DHE ME SIGURI QË VIRUSI KISHTE HYRË DHE TEK NE .👎👎👎👎👎

 7. Sandri says:

  Sa te duan njerezit o Ilir Meta, sa del neper ekrane portalet mbushen me komente. Ik o njeri fshihu diku, se i ben mire dhe vetes dhe ne gjithashtu. Rri derisa te therrasin per te qene i pari politikan i larte, ku akuzohesh dhe ç’far nuk akuzohesh per krime e shantazhe, per pasuri qe qoftlargu Hoxha, nuk e beri sado diktator qe ishte. Ik, ik dhe mos dil neper ekrane.

 8. fteri says:

  Sa ngjan Iliri me qenin në këtë pozicion ,të dy si majmuna ,por u mungon Monika !………..

 9. Fat man says:

  Qim Peka nga pas po e mban me dore nuk ngel gje per kete qen, i do Likja per vete dhe per blogerem Mona Cizmja.

 10. ceni says:

  Me ke ka dale toto Likja me Moniken eshte tek fofo 1 apo me Nikolle Lesin?

 11. Turp. says:

  Si ste vjen turp more ne kete lufte kaq te eger ti ben barbekju. Populli ka nevoje per sherbese jo per karshilleqe me mishra ne hell. Ke dal tamam si shvejku ik se le nam. Po cfare do te tregosh me kete foto qe je i mete ne tru se nje njeri me tru nuk ben keto qe beni ju. Na vjen turp qe je presidenti i vendit tone.pthuuu……

 12. XXXL says:

  O Like te mort muti shalet me keq sec ti ka more, ore Koke-Duce.

Lini një Përgjigje te Hahaha . ja ka pershtat mas miri Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *