FOTOT/ Kryemadhi vijon rrëfimin nga karantina për linjat e trupit: Jam dobësuar, më ka ndyshuar fizionomia. Tani edhe celulari s’ma njeh më fytyrën

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi vijon rrëfimin e saj para shqiptarëve.

Ajo ishte pjesë e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, nga ku tregoi përditshmërinë e saj në karantinë.

Kryemadhi pranoi se është duke e shfrytëzuar këtë kohë për të qendruar me familjen, madje e ka marrë më seriozisht se kurrë rolin e amvisës.

Pavarësisht vakteve të bollshme dhe ushqimeve të shëndetshme që tregoi se gatuan, ajo pranoi se këto ditë ka rënë në peshë.

“Çuditërisht jam dobësuar. Edhe telefoni nuk ma njeh më fytyrën, për shkak se ka ndryshuar fizionomia. Ndoshta edhe për shkak të flokëve se s’ka as parukier”, tha duke qeshur ajo.

Mesa duket, Kryemadhi ndryshon shpesh linjat e trupit dhe fizionominë e trupit.

Më poshtë po përcjellim disa nga ndryshimet që ka pësuar ajo ndër vite.

10 komente në “FOTOT/ Kryemadhi vijon rrëfimin nga karantina për linjat e trupit: Jam dobësuar, më ka ndyshuar fizionomia. Tani edhe celulari s’ma njeh më fytyrën”

 1. lola says:

  Ska nevoj se ta hap cimi
  idiote baxhell
  femer e ndyer,pise,kurve,rrugaqe,idiote,trushkulur,
  matrapaze, hajdute, e poshter
  nuk di me

 2. Saliu i vertete says:

  MikeTysoni i mutit

 3. SA MIRËËËË!!! 😹😹😹😹😹 says:

  BOTOX
  HYALURONIK
  HEQJE TË DHJAMIT NË QAFË DHE FAQE
  TERMAZH
  ULTHERA
  LAZER
  FRYRJE TË BUZËVE
  DHE PLOTË PROÇEDURA TË TJERA, QË NUK SHKOJNË MË SHUMË SE 10. mijë lek të vjetra .
  ÇDO FEMËR MUND TI BËJ KËTO QË KANË RINUAR, DOBËSUAR ZBUKURUAR MONIKA KRYEMADHIN .

 4. Cami says:

  Ik moj baxhelle se na hape barkun.ske ca vjedh tani dhe ben pompa.

 5. Oh sa kom qesh. says:

  Nuk e kupton qe je e semure rende, moj buce.

 6. Like kokekatrori. says:

  Mos u prefsh kurre ne paqe edhe ne ate bote.

 7. Juristi says:

  Telefoni nuk ta njeh surratin nga gjilponat qe i ke rras fytyres,buzeve etj

 8. Tirona says:

  qeke bo tamom me ta rras i here ne goje

 9. Surrat baxhella says:

  Po ska faj telefoni se fytra te eshte bere si prapanica. Po vuan shume dukesh qe nga fotot. Fytyre e shemtuar e yrryer nga te gjithe dhe se fundi dhe nga telefoni jot . Hajdute e paturpshme. Baxhelle.

 10. qazim says:

  Po pse i jepni akses kesaj fytyre o Tema,kjo eshte sinonimi i cdo gjeje te keqe ne kete vend,fytyre e deformuar me nje shpirt te deformuar. Te tmerron kur e sheh dhe mendon se kjo dhe shume te tjere si kjo e kane menderosur krejtesisht kete vend.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *