FOTOT/ Pas tradhtisë, futbollisti i njohur lë gruan dhe martohet me… mbesën e saj

Nga aludimet për një lidhje në muajin dhjetor te martesa me mbesën e gruas që është bërë zyrtare nga vetë lojtari në mars. Kjo është historia e jetës private të sulmuesit brazilian Hulk i cili është martuar me Camilan, e cila është mbesa e ish-bashkëshortes së tij Iran Angelo.

Futbollisti 33 vjeçar i Brazilit, Hulk, i ka dhënë fund marrëdhënies së tij 12-vjeçare me gruan Iran Angelo në fund të vitit të kaluar, për t’u lidhur me mbesën e saj Camila Angelo, teksa raportimet thonë se çifti shoqëroheshin prej tetorit.

Sulmuesi besohet se është martuar me Camila, pasi ka vendosur “i martuar” në statusin e mediave sociale dhe çifti ka postuar foto se bashku.

Sipas rrjetit argjentinas ‘Infobae’ martesa e shpejtë erdhi prej faktit se Camila “kishte nevojë për vizë për të qëndruar me Hulk në Kinë”. Hulk e Camila jetojnë tani bashkë teksa ai luan për skuadrën Shanghai SIPG FC. Ai ka tre fëmijë me Iran Angelo, Ian 10 vjeç, Thiago 8, Alice 3.

11 komente në “FOTOT/ Pas tradhtisë, futbollisti i njohur lë gruan dhe martohet me… mbesën e saj”

 1. Llastik edepsez says:

  Pun gabelesh, pallohen me ke ti ze nata.

 2. Lymi Tutit says:

  Ne kete lloj situate,publikim me idiot ! Kujt ja ndjen se cfar ben dikush ne Brazil ??!! Hiq I dore nga keto lloj lajmesh ! Ngrini nivelin e web-it tuaj…. Pa-aftesi dhe bile turp profesional per redaktorin dhe kontrolluesin e ketyre “lajm eve”,serisht Idiote !! Lymi Tutit

 3. taku says:

  Nji injorant qe merr miliona Euro, nuk di te shkruaj emrin e vet.

 4. Lala says:

  Edhe punë grekësh afendikoi im la gruan , mori mbesën e saj, çupën e motrës. Ngushëllimi im, se qe e fejuar me një shqipëtar nja tre vjet. D.m.th.- në e mori nga ” sqipëtari,, ,”parthena,,. Tani shqipëtari e gjeti të virgjër apo jo tjetër mesele.

  1. Tanush says:

   Gjysma e grave te martuara ne Greqi e kane provu nje car shqiptari….

   Imagjino qe shume prej ketyre jane shqiptare Fieri, zona me e dobet e Shqiperise, sepse carin e leberve dhe cameve romejt dhe vllehet e provuan per 400 vite.

 5. turkalvane says:

  do kate ndonje damar turku se ata martohen me mbesa e kusherira

  1. Demi says:

   Turku ka disa shekuj qe ngeli duke shkerdhy motrat e gabeleve ortodokse te Anadollit te cilet erdhen te dhjere ne brek ne Greqi ne 1923.

   Se parqradhesit e tu vlleh dhe romej ne Ballkan i pallonin shqiptaret.

   Prandaj shume prej jush ( vlleheve neo grek) jane te bardhe sot, sperma shqiptare ben punen e vet

 6. HAKO says:

  Kujt i intereson ky lajm,qe vetem lajm nuk eshte.

 7. Qifqi Qifqiqi says:

  Ktij muhabeti i thon “t qime me liber shpije”

 8. Edhe ketu ne Angli, ku nuk pyesin shume, ka nje shprehje: don’t shit on your step door, mos dh… te pragu i shtepise. Ky plehra mbas nje martese te gjate e tre femije duhet te ishte treguar pak me ndryshe dhe jo kaq harbut.
  Ish gruaja ja refuzoj cekun 100 milion euro per divorcin per ti tjekur me shume para.
  Kjo dashuri e zjarrte me kete debilen i kushtoj me shume se 100 milion.
  Me para apo jo, disa njerez te lindur halabake perseri halabak mbeten.

 9. Fat man says:

  Eshte brenda zakonit te jevgut, nuk ben perjashtin nga rraca e tij e qelbur.
  Pas nje viti e ka rradhen nena e tij te behet gruaja e trete.

Lini një Përgjigje te taku Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *