Kryemadhi rrëfen karantinimin me Metën: Ka plasur dashuria e madhe me Ilirin, pimë raki me hudhra dhe bëjmë dashuri. Ja pse nuk bëjmë dot një fëmijë të katërt

Monika Kryemadhi duket se është kthyer në amvisë gjatë ditëve të karantimit në shtëpi për shkak të izolimit

Kryetarja e LSI është kthyer në kuzhinë dhe ka publikuar edhe video ndërsa bën pompa gjatë gatimit.

Por si është marrëdhënia e saj me bashkëshortin Ilir Meta tani që duhet ta kalojnë gjithë kohën të izoluar së bashku?

Kryemadhi rrëfeu se gjatë këtyre ditëve nuk janë grindur, por midis tyre ka plasur dashuria.

Por ajo hodhi poshtë planet për një fëmijë të katërt, duke u shprehur se për shkak të një operacioni nuk mund të lindë më.

Ajo shprehet se i gëzohet 3 fëmijëve që kanë.

“Për hir të vërtetës ka plasur dashuria e madhe me Ilirin, por nuk kemi mundësi për fëmijë të katërt. Mbas operacionit vitin e kaluar nuk kam mundësi për fëmijë të tjerë dhe i gëzohem 3 fëmijëve që kam dhe i lutem zotit të kenë jetë dhe të bëhen të pavaur”- tha ajo në një lidhje me Skype në emisionin “Ftesë në 5”.

Ndërsa tregoi si e kalon pasditen me presidentin: 

“Pimë nga një teke raki me hudhra të njoma dhe pak ullinj mbasdite, përdorim pak djath kackavall. 

Para se ta përdorim djathin e fus në ujë të nxehtë. Deri tani kam kuptur që jeta jonë në shtëpi ka qenë hotel.”

Kryemadhi shtoi se qëndrim në shtëpi ka pasur ndikim të mirë tek fëmijët e tyre:

“Mendoj që ka një ndikim pozitiv tek fëmijët sepse nuk janë yë vegjël por të rritur.

Për shkak të jetës së tyre të kufizuar, kanë mungesë informacioni, por ndihen edhe të tërhequr dhe kjo ka qenë e nevojshme. 

Me Borën flet shumë edhe për shkak të profesioneve,”-  u shpreh ajo.

 

REMOTE_ADDR:[]

62 komente në “Kryemadhi rrëfen karantinimin me Metën: Ka plasur dashuria e madhe me Ilirin, pimë raki me hudhra dhe bëjmë dashuri. Ja pse nuk bëjmë dot një fëmijë të katërt”

 1. Zigur Qarri says:

  Lajmi i vetem pozitiv ketu eshte qe rraca e ndyre e ketyre ketu siper nuk do te shtohet.

   1. Aslloni nga Tirona says:

    Komenti me I goditur I dekades eshte I Zigur Qarrit.
    Respect 👊

    1. Zano Prifti says:

     Thuaj Zigurit qe dhe tre qe ka jane boll per tu quajtur trashegimtare te races se qelbur …..
     Dy ka kanceri digital dhe bene namin ……
     Ska te thote sasia por cilesia , mund te kish nje Like hajduti dhe ti kish dhene atij gjithe talentin ………keshtu qe i bukur dhe i sakte komenti i Zigurit por jo i mjaftushem ……tung

     1. mergim tari says:

      Eshte e vertete Zano
      Edhe 3 jane temerr per te shtuar racen.
      Jo se kur ka tre trashegimtare rraca shtohet shume, por
      KETA JANE SI VIRUSI, SEICILI KA AFTESI TE SHUMFISHOHET ME x 5 ose 15.
      KETA JANE MUTER, OSE TE MUTUAR, JANE TE GJITHE MUTACIONE TE RREZIKSHME

  1. Leshteriku says:

   Mona qejf se ke gjet budallej je e sigurt qe Jane kalamajt e ilirit se ty vetem gomari te ben pune se je nga e njejta rrace

  2. Naim Frasheri says:

   Monika ,Sikur ke dal nga Varri,
   Monika , të Qift Sigurr Qarri.

  3. drinni says:

   ahahahahaha – Lajm i dites , te lumte ZIGUR

  4. Mea says:

   Hahahaha, e gjetur kjo Zigur!

  5. KUTE KEPUTE says:

   Gje e LIGE
   PLERE

 2. Seriozi says:

  Tamam ,dashuri ne kohe kolere .

 3. Jevgu ke fusha e loparit says:

  Nuk e kuptoj qelllimin e shkrimit,por tanti na tregoni cfare ben zj Berisha dhe gjithe zonjat e politkaneve qe kanee vjellur keto 30 vjet Keshtu na e beni me te lehte karantinen. Ha desh harrova ptu qelbesire

 4. derdhjamonesnegoje says:

  Me ne fund i erdhi dhe ilirit

 5. Studenti 1 says:

  Ik moj shtrige, na flet per dashurite tuaja.
  E kujt i nevojitet se cfar ban ti ne shpine tate. Femer e peshtire dhe skizofrene.
  Ty nuk te zen gjumi i nates per maskaralliqet dhe hajdutlliqet qe ke ba kto 30 vjet se bashku me koklopen e Skraparit. Na flet ti per qef, raki dhe dashuri!!!

 6. Artur says:

  mbahu se po degjojme ulerimat….

  1. Kollodoku says:

   Eshte likja. Po e le mona me barr.

 7. PATRIOTI says:

  FAMILJE BASTARDESH.VAFSHI NE FERR.JU MARTE KORONA ME SOJ E SOROLLOP.BAJGA JA CFARE JENI.

 8. kullufaceskrapari says:

  Na bete per te vjelle me kete titull . Dy njerez me te shemtuar per te imagjinuar duke bere dashuri nuk ka,sidomos kur shton edhe rakine dhe hudhrat ne histori. Eshte me interesante te shohesh dy derra qe zhyten ne balte .

  1. Yyyypppp xhixhi says:

   Hahahahahahahahahahaha. Tama. Me te qi likja si me te qi breshka. Hahahahaha breshka po qi zhaben.

 9. Monika hajdute me cizme says:

  Q.moj breshk q.se te ka ardh dita

 10. the american says:

  beni dashuri tani edhe per vitet qe do vine…
  se edhe SPAK, dhe do perfundoni pa leke…, ne burg per krimet qe keni bere ndaJ shqiptarizmes.

 11. Tosi says:

  Po nuk na e tha kjo hajdutja se ne cilen vile po e kalon muajin e mjaltit,cifti hajdut ordiner Meta.

 12. Anısa says:

  Tıpık shprehje te degjeneruarısh, ashtu sıc realısht jane sı famılje. Dhe ımagjınonı, ne kete sıtuate kur te tjeret po perballen me vdekjen dhe ndoshta dhe me urıne, kjo edepsezja na flet per poshtersıte e kesaj famılje nevojtore.
  Ja sa fallco jane sı famılje por edhe sı opozıte. Gjoja ky bandıtı organızoı mbledhjen e Keshıllıt te Sıgurıse, pssı do te duket se po merret me dıcka. Ja e thot baxhella se me cfar merren.
  Urımı ı shqıptareve eshte u shofshı sı famılje dhe sı opozjte.
  Plehra.

 13. Cuku says:

  Po ik moj dreq
  Ti je burre me vegla gruaje
  Sa mire qe nuk po ta shofim ate gjene qe ke mbi shpatulla qe ti I thua surrat
  Plere

 14. une cimi qe me hekuros dhe breket mona says:

  Mbase e fundit me erdhi ….keq qe nuk
  pash Cim Peken apo e fshehe tek wc e sashes
  familja me e urrryer ne trojet shqipetare
  BE do ju heqin breket o bastard

 15. olimpia says:

  Cifti me i neveritshem ne histoine e shqiptareve.Eshte e tmerreshme kur mendoj se keto qenie te ndyra deri ne pershtirosje,hajdute te nivelit boteror,rrugace cinike politike,qenie te shemtuara deri ne qelize te mund te votohen qofte edhe nga nje njeri i vetm.Cudia eshte se ka disa mijra qe i votojne.Te gjithe pa perjashtim jane thjeshte hajdute ose njerez qe rrojne ne nje bote pa moral.

  1. Nuk shitem says:

   Olimpia, moj moter sipas Juve, ka me moral ne ate Vend Te votosh Moniken, dheMutin, Joooooooo

 16. ⚖️⚖️⚖️⚖️⚖️⚖️⚖️⚖️⚖️⚖️ says:

  Rrezikuat popullin duke e mbledhur në miting më 28 Shkurt,
  kur në Itali dhe mbase dhe nē shqipëri kishte raste me Korona .

 17. Ta rras’sha per t’mira.Jooo u bona pishmon,ti je buce. says:

  O kujt I rruhet ca bo ti mi baxhelle.Ti je MSU me u shkerdhy,e halli te boni me u mbyll me ket dordolec burre qe ke,se kur thu dhe vet ti shpin e ke pas hotel.Gjo e mire qe nuk shtohesh mo,plus qe me ket rast po I thu zagarve qe jarget e tyne ti hedhin mrena e pa frike.Yt rrace e poshter e zoti ju denofte keq e me keq.

 18. Julia says:

  Keta tallin bythen vertet me kete popull

 19. Saliu i vertete says:

  Edhe ne kopeshtin zoologjik u beka dashuri !!!!!!!!!!!!!!

 20. kasem dorraci says:

  Ne jemi me nje dore dhe po i nxjerim fundin po kemi frike te bejme femi tjeter se mos na del dorrac-pordhac

 21. kurseni peshtymen mos beni monitoret pis .
  kaq .

 22. Fat man says:

  Shko moj KURVE merr breket se i ke “harruar” tek makina e Fatos Nonos, qe te punonte ne grup.

 23. trojani says:

  Bejne sex kryepid… bënë sex dhe mona bythshtremta me like koktrekenshin , a pika ne koke thuaj !!
  Tani hidheni ne you tube, te na mbushni mendjen ….

 24. i ndrite shpirti Dritan Priftit says:

  rente corona mbi ty dhe ate mutin e cobanit qe ke ne krah ,juve doni varur tek rapi i treshit ne tirane.

 25. Kollodoku says:

  Mos pi raki oooo like.
  Monen po ta qin lagja. Kur te del rakija ty ne mengjes thua e qiva un. Hajde ne vete ooooo like. Ka dy jave lagja qe ben qef me monen.

 26. Agimi Diber says:

  Leri keto cifti me hajdut te popullit shqiptar. Leteni zotit ti shikoj me liber shtepie. Keto duhet ti lene pronave tyre e sidomos 11 vc e maceve ne gjirin e lalezit per karantinimim e te semureve. Zoti qofte me popullin shqiptar.

 27. h says:

  Dorëzo gjënë e vjedhur,pastaj shko bej “dashuri” tek treni në bangladesh.

 28. qitei Shkrekun ga shpella
  e coheni te festojn me hudhra e raki
  banda e alibabes

 29. Vezhguesi says:

  Kot lodhesh O Monika se s te rritet me gjoksi !

 30. Oketo says:

  E kujt i plasi !

 31. Rexhina says:

  Te besh dashuri burr me burre, prandaj dhe nuk pjell. Shyqyr se do kishim budallenj me shume. O mortja qe s’ju mer. Familja adams.

 32. Populli says:

  Te degjeneruarit e shekullit…bastarde te mallkuar qofshi

 33. nuci says:

  Familja floriri ju rafte ky virus dhe ju shofte te gjitheve, jeni hajdut dhe vrases….

 34. Trotski says:

  Na e kurseni daljen e ketyre delenxhinjeve.asnje koment.Uroj te shkojne sa ma pare ne Rec te Shkodres me Eskorten e SPAK.

 35. SOFIA BUDALLAQE says:

  Jam grua dhe fjalen putane e urrej . por kur je putane ne mendje eshte fatkeqesi. putane ne mendje jane edhe burrat ,e mesa duket jane te dy cift putanash .neve na luten femijet ,na pergjerohen te mos dalim putanat na argalisen per karshillek ne bar dhe me barbeky ju kemi dhjere rracen tuaj te qelbur megjithe qenin .PISA TE NDYRE QE NUK IA VLEN JO ME TIU AFROHEMI SEPSE DO TE NDJENIM EREN TUAJ TE QELBUR ,PO AS TJU SHIHNIM SEPSE JU VETEM IBENI KARSHILLEK POPULLIT TE MJERE DHE TE VUAJTUR .MOS UBENI MERAK DO TI VILLNI TE GJITHA OCIFT PUTANASH.SHUME VITE ME PARE NE NJE LIBER ME TREGIME ISHTE NJE TREGIM KU NJE DIKTATOR I A.TE JUGUT PASI KISHTE VRARE SHUME E PASI KISHTEGRABITUR SHUME NDJENTE NJE ERE TE ZBARET{ATEHERE MESOVA KUPTIMIN EKESAJ FJALE} QE NUK INDAHEJ,CFAREDO PERPJEKJESH TE BENTE.TE MOS EZGJASIM AI NE FUND VRET VETEN PER SHKAK TE ERES.KESHTU DO TA PESONI DHE JU OLETYRA TE NDYRA TE KOMBIT QE VINI ERE TE ZBARET QE NUK JU SHQITET CFAREDO TE BENI. PO AFROHET DITA ,VIRUSI PO ENDRYSHON EDHE BOTEN ,POPUJT NUK DO TE DUROJNE ME TI TERHEQIN PER HUNDE ,DO TA TERHEQIN ZVARRE SKOTEN TUAJ.

 36. Ladi says:

  Stambolli digjet kurva krihet.

 37. syri says:

  je nje cik pusht ti ……………..gazeta tema .u jep mundsin te cfryjn njerzve per kto bajga e vetmja mundsi qe kan ………

 38. bledi says:

  Femer me klas
  Ha hurdhra dhe qep te njoma dhe pi raki me meze dhe qofte .
  hahahaha
  Keta bejne dashuri me gromezima prandaj i ka femite si te Fantocit
  Gje e shpifme

 39. Zeni says:

  Kujdes, se mos na mbarsesh, se tani eshte periudhe nderzimi edhe per kafshet! Mos i hap kembet pa u siguruar qe Likja te kete vene kulluf!

 40. Tonny says:

  Sa mu peshtiros vetja, kur ne nje kanal kombetar
  si Top Channel ikushton vemendje akoma ketyre qelbesirave , ku 95% e popullit shqiptar do te donte sot ti shihnin ne burg!?!?!!! Turp sa turp…..who cares…

 41. P says:

  Cifti me i urryer ne Shqiperi

 42. Tami says:

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
  Kam qeshur me lot, komentet jane brilante!!
  Sa shume urrejtje ka per kete cift. Si familje handicappati duket!!🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

 43. Ilmi Veliu says:

  Iliri nuk mundet te te beje femije por ta marrim Ramen me qira…..Me Ramen do mundeshe edhe dy bineq ti beje

 44. Tomori USA. says:

  Presdidentit Meta duhet urgjentisht ti behet padi, per perhapjen me dashje te virusit K> 19. sepse ne kohen kur kina vuri alearmin dhe Italia mbas saj shenonin me qindra te vdekur ne dite , ky debil, karierist dhe mashtus i te gjtha planeve, mblodhi me hir e pahir opozitaret e PD, dhe LSI, dhe nje pjes te pakenaqurish mndaj qeveris, duke bere thirje dite per dite per nje pjesmarje sa me masive.
  Per te ruajtur pushtetin e tij, ne emer gjoja te mbrojjtjes te kushtetutes, solli dhe mbolli Korona virusin ne mitingun agresiv qe organizoi kunder qeveris dhe kryeministrit Rama.
  Fill pas pas asaj proteste filluan dhe u cfaqen rastet e para, qe dita ditwes u shtuan.

 45. Sul Korriku says:

  Me mjafton vetem titulli per te me provokuat te vjella.

 46. tomsojeri says:

  Shikoni sa ordinere ,shikoni cfar niveli ,shikoni vetveten or shqiptar ke zgjidhni tju drejtoj ……….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *