VIDEO/ “Edi Rama jam”, kryeministri i “kopjon” emisionin Bashkim Hoxhës: Kanal komunikimi urgjent për hallet e luftës në familjet tuaja

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur një formë të re komunikimi me qytetarët, në platformën “shqipëriaqëduam.al”.

Shefi i qeverisë ka zgjedhur të telefonojë qytetarët, duke iu dhënë zgjidhje direkt, ose brenda 24 oresh, sic premton ai.

“Me një kanal komunikimi urgjent për hallet e luftës në familjet tuaja

🟡 Shkruani dhe lini kontaktin tuaj telefonik

🟢 Brenda 24 orësh ju kthejmë përgjigje

#NjëAtdhe 🇦🇱 #NjëFamilje”, shkruan Edi Rama.

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “VIDEO/ “Edi Rama jam”, kryeministri i “kopjon” emisionin Bashkim Hoxhës: Kanal komunikimi urgjent për hallet e luftës në familjet tuaja”

 1. Zigur Qarri says:

  Ne fakt,kete forme “te re” komunikimi e ka praktikuar më parë Presidenti i Kinës, Xi Jinping,me qytetaret kinezë,
  per zgjidhur hallet popullit.Flitet se ai e ka kopjuar nga Zonja Merkel.P.sh,Projekti”Stop rrenimit”zgjidhi shume
  probleme pa filluar fare,megjithese pati mbi 10 mije denoncime!Te shkuara te harruara.

 2. Fatmiri says:

  Me shume respekt per ju z.Rama,por brimat e gardhit dhe hallet e njeresve nuk mbarojne!!!

 3. TT says:

  Je I nderuar Zoti Kryeminister .futi dhe barkderrat e bashkive te ndimojne Kombin keto dite pa arrogance dhe me miresjellje si juve.

Lini një Përgjigje te TT Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *