VIDEO: Karantina ndryshe e Ilir Metës

Ashtu si të gjithë, edhe Ilir Meta qendron i mbyllur në shtëpi këto ditë.

Monika Kryemadhi thotë se ata bëjnë dashuri e pijnë raki në këto ditë.

Me sa duket, kjo i ka bërë mirë presidentit, i cili duket më i qetë këto kohë dhe nuk përmend më skenarë revolucionesh.
(TemA)

REMOTE_ADDR:[]

12 komente në “VIDEO: Karantina ndryshe e Ilir Metës”

 1. Tosi says:

  Familje hajdutesh .

 2. me👙e monikes do te bej fushat says:

  Sa i shpifur tamam koken
  si karr,o zot largoju shqipetateve kete vemje

 3. Komsomolasi says:

  Bobobo, ta qerosh ashtu vezen ne nje hotel me 3 yje, te debojne menjehere ne rruge. Fshatar, me mbulese mushamaje tavolina e bukes. Na mbyten keta me Daun.

 4. Familja Adams says:

  Obo boooo me gjej I thjeshte thote kjo debilja!!!.
  Po si ja u ha menja ju se rrehet populli me kte kronik !!??
  Nuk e shifni qe dhe kalamojt I kon ul mezor,e zgurdullojn syte me ket tavoline talljeje !!.A i shifni qe jon bo tu plas,e si ja u ha menja juve o zotninj,se jon trash me nji kokerr vez,apo sic thote bucja Mone,qe han hurdha dhe ullinj !!??.
  Boll na e cpifet me ket familje Adamsh,ku kurvlliku dhe krimi jon ne ate tavoline.

 5. Atdhetari says:

  Derisa Shqipëria nuk ka patur, nuk ka, dhe nuk do të këtë DREJTËSI, patjetër nga Mediat Vizive dhe të Shkruar do të Shohim dhe Lexojmë se ç’bën ky politikan apo politikane më familjen e vet deri dhe ku e ” Hedh Por… “!? SPAK-u i Ramës nuk është gjë tjëtër por Vazhdimësi si Shkolla e Gjyqtarëve të Berishës. OFL përsëri një Organizatë jo e Ligjit por Maliqit kur Kontrollohen Makinat Luksoze rrugëve dhe që për “ÇUDI” NUK KANË SY për “Mini Qytetin e Dubait” bë Gjirin e Lalzit!!!!!!!!????????? Një Minierë e Mirëfilltë Diamanti për Shqipërinë që Vetëm nga Hetimi i Tyre do ta bënte VËRTET Shqipërinë një ZVICËR REALE E VITIT 90 aq shumë të Ëndërruar. Nuk mund ta bëjë SPAK-un ajo moshë e zgjedhur nga BANDILLAT E POLITIKËS por Brez i Ri që Nuk e di Kush është Berisha, Meta & Kryemadhi, Nano, Malaj, Ruçi, Ahmetaj, Angjeli, Dade, Blushi, Ruli, Pollo, Mehdiu, Basha, Bode, Noka & Co. Ajo nuk mundet të ndodhë KËSHTU QË AS MOS SHPRESONI DHE AS MOS BESONI TEK SPAK – që në shqip do të thotë A-SPAK!!!!????

 6. Fransua says:

  Nuk e di si mund te besh dashuri, burr me burr, sa per rakin jam dakort, dy burra pine raki, eshte normale. Imagjinoni Moniken dy jave e pa depiluar.

 7. Zuzari says:

  Familja “Adams”, neveri.

 8. Star says:

  Nuk na the asgje per Sashen more aman,se nuk kemi lajme qysh se baxhella na u shpreh tek Sonila e Begetit. Na mbaj ne korrent se populli eshte ne merak per te dhe se kur zgjohesh, dhe cfare muti han zoteria Juan per mengjez. Aman te keqen mos e tepro me hudhrat se te ulin tensionin dhe humb vitalitetin ne pune. Aman te keqen , se te kemi si ujet e paket dhe mos o zot ,beje realitet qe te na gjeje gje kete flori.

 9. na hapen barkun says:

  Litarin e kan pak kto te korruptuar

 10. Yt says:

  Bastard…palaco…

 11. C'a bohet says:

  Gjithe familja surratin ekane si disk rrote te zetoreve qe punon dikur tokat ne Cepan te Skraparit.
  Mos u rente ne bark o hajdut, ben dhe palester qe te tresesh ushqimin, ju rente Covid – 19 si familje, plehra.

 12. XXXL says:

  Ne asnje vend te botes ne kete kohe pandemie nu nuk shikon asnje politikan me kete sjellje sic na prezantohet e familja e hajdut-kriminelit Like Floriri. Pleher dhe kokrra e bythe qirit. Plumbin ballit dhe e kane pak, gjakpiresa.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *