“Ah moj Kosovë”! Modelja seksi Oriola Marashi e revoltuar pas shkarkimit të Albin Kurtit: E rrëzuan hienat e korrupsionit

Shkarkimi i Albin Kurtit pas 50 ditës si kryeministër i Kosovës ka mërzitur modelen e njohur, Oriola Marashi.

Në një postim në rrjetet sociale, modelja seksi ka reaguar ashpër për këtë vendim, teksa ndër të tjera thekson se Albin Kurtin e rrëzuan ‘hijenat e korrupsionit’.

7 komente në ““Ah moj Kosovë”! Modelja seksi Oriola Marashi e revoltuar pas shkarkimit të Albin Kurtit: E rrëzuan hienat e korrupsionit”

 1. adrian says:

  hahahah gjeni i vertet ky idiot? ky eshte zari i Sali Berishes dhe jane njesoj

 2. Cudia says:

  Ik moj kapelja a k…rit! Kosova nuk ka tru te qeverise. Bile edhe luften Amerika e beri per ju. Tani ishte koha te punonit bashke me Shqiperine por ju i hapet lufte Rames. Copa e idiotave!!!

 3. Tironsi says:

  Normal,kur mbrohet nga laraska qe vetem dine te nxjerrin shalet,ashtu duket Albini

 4. Yp xhixhi says:

  UUUUUUU CFARE THOTE INJORANTJA ZOGU TI VETEM TE HAPESH KEMBET DI .

 5. drejtesia says:

  Albin Kurti duhet te lexonte mire rezultatin e votimeve.Ky rezultat e detyronte ate te bashkepunonte ngushte me aleatin ne Qeveri e Aleatin kryesor ShBA po keshtu dhe Presidentin.Ne te kunderten Ai u soll sikur kishte shumice apsolute.Kjo tregon se nuk zoteron akoma artin e te qeverisurit.Une mendoj se Ai u vet dorezua,ne nje moment shume te veshtire per popullin e Kosoves.

 6. Sandri says:

  Me kurva a behet politika o idiot
  Me EMRIN albin kurti ?

 7. pilafi says:

  Cike e bukur bre burra!
  Cfare po duhet me ba qe me na i sjelle edhe ktu ne Gomsiqe. Kam me e njoftun edhe me magjarin tem te zi.
  Akoma po duhet me u marre me ket Albin Kurtin?
  Ash i tani hajvan bre burra.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *