FOTOT: Përdori maskat si sytjena, fansat “masakrojnë” sportisten ruse

Një sportiste ruse ka bërë humorin më të papërshtatshëm në këtë periudhë.

29 vjeçarja Yulia Ushakova, ka vendosur të përdorë maskat që përdoren për t’u mbrojtur nga Coronavirus si të brendshme duke bërë madje edhe një koment aspak të përshtatshëm.

“Kam porositur një trend të ri të sezonit të notit 2020, valvulat të lehtësojnë frymëmarjen, por kompleti duhet të ndryshohet çdo dy orë”, shkruan ajo krahas fotos e cila ka bërë që shumë prej komentuesve të shpërthejnë në komente negative.

Ata e konsiderojnë të turpshëm veprimin e modeles në një kohë kur e gjithë bota po vuan prej pandemisë e madje në disa vende nuk ka më as maska.

Shumë e kane konsideruar budallaqe modelen dhe totalisht pa respekt për mjekët, të infektuarit dhe viktimat e shumta që ka sjellë kjo pandemi.

5 komente në “FOTOT: Përdori maskat si sytjena, fansat “masakrojnë” sportisten ruse”

 1. ? says:

  Tamam, po ku do t;i gjeje mente kjo biba qe kujton se meqe ka piçke (meq ra fjala, si gjithe te tjerat) gjithe mileti duhet ta admiroje.

 2. biks says:

  PUNE BAXHELLASH, ME MIRE PERDOR SUTJENAT PER MASKA….

 3. Qifto Qinoni says:

  Mor t ka shku menija kurve,por ke gjet zgjidhje gjysmake sepse duhet t shtosh edhe ate,aspiratorin,tubin e t cilit duhet ta fusesh n vrim t pidhit n vend t brekve…
  Kshtu bohet komplet kostum antivirus

 4. karderri says:

  kjo qenka si shemale. i ngjaka monikes se likes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *